Direktna poveznica
  • Conrad
  • Moj račun

    Prijava / Registracija

  • Košarica

  • Rasprodaja - provjerite najbolje cijene! Rasprodaja - provjerite najbolje cijene!
  • Brendovi

    Preporučeni brendovi

    Fluke
    Phoenix Contact
    Wiha
    TOOLCRAFT
    Weller
    Lapp
  • Usluge

    Usluge

    Zahtjev za ponudu
    Newsletter
    eProcurement
    eProcurement
    eProcurement
    eProcurement
  • Naši proizvodi
  • Moj račun
  • Lista želja
  • Odjava
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Vrsta proizvoda
3D pisač filament185
filamenT-paket3
Cijena
€ - €
Marka
Recreus57
Spectrum Filaments57
Fiberlogy29
Renkforce22
Polymaker14
myFirst3
3D Xtech2
Verbatim2
3Doodler1
ESUN1
Osobina materijala filamenta
fleksibilan188
kemijski otporan122
siromašan miris57
otporan na udarce45
bez iskrivljenja40
otporan na toplinu28
visoka vlačna čvrstoća15
dinamična tehnologija pjenjenja6
UV otporan5
filament velike brzine4
naknadno svjetleći4
siguran od elektrostatičkog pražnjenja2
vodljiv2
izgled kamena1
niska gustoća1
zaštićen od atmosferskih utjecaja1
Boja fialmenta
crna38
plava boja31
bijela22
crvena21
zelena18
žuta15
narančasta14
siva10
prirodna8
prozirna8
Nude6
Pacific Blue6
bahama yellow6
bež boja6
bloody red6
boja kože6
dubokoplava6
lime green6
lion orange6
polar white6
pastelna5
Skin 14
polarno bijela4
ružičasta4
smeđa boja4
užarena zelena4
Fluor3
bistra3
navy blue3
plava za prehrambenu industriju3
svijetloplava3
svijetlozelena3
Light Green2
grafitna2
lavanda2
ljubičasta2
metvica2
nebesko-plava2
sumrak2
tamnosiva2
zob2
Gray1
Pure Red1
Sky Blue1
Vertigo1
azurna1
bordo1
forest green1
hladno-bijela1
magenta1
mornarsko-plava1
plavo-zelena boja1
purpurna1
srebrna1
srebrno-siva1
tamno ljubičasta1
tamnocrvena1
tamnozelena1
traper1
zlatna1
čista bijela1
šumsko zelena1
Filament materijal
fleksibilni filament101
TPU76
TPE27
PETG23
PEBA7
PLA Pro5
PCl3
PLA3
ESD FLEX2
Tough PLA1
Ø filamenta
Težina
Novosti i ponude

Fleksibilan Filament

188 rezultata

Polymaker PD02001 TPU90 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g crna PolyFlex™ 1 St.

Polymaker PD02001 TPU90 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g crna PolyFlex™ 1 St.

26 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 5.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
43,99 €
uklj. PDV,
1kg = 58,65 €
Polymaker PD02002 TPU90 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g bijela PolyFlex™ 1 St.

Polymaker PD02002 TPU90 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g bijela PolyFlex™ 1 St.

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 5.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
43,99 €
uklj. PDV,
1kg = 58,65 €
Polymaker PD02005 TPU90 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g plavo-zelena boja PolyFlex™ 1 St.

Polymaker PD02005 TPU90 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g plavo-zelena boja PolyFlex™ 1 St.

20 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 5.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
43,99 €
uklj. PDV,
1kg = 58,65 €
Polymaker PD03002 TPU95-HF 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, filament velike brzine, UV otporan 1.75 mm 1000 g bijela PolyFlex™ 1 St.

Polymaker PD03002 TPU95-HF 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, filament velike brzine, UV otporan 1

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
55,99 €
uklj. PDV,
1kg = 55,99 €
Spectrum Filaments 80572 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na udarce, bez iskrivljenja 1.75 mm 500 g bahama yellow, žuta  1 St.

Spectrum Filaments 80572 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na uda

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 75,98 €
Spectrum Filaments 80570 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na udarce, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g Pacific Blue, plava boja  1 St.

Spectrum Filaments 80570 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na uda

1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 91,96 €
Spectrum Filaments 80264 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g Pacific Blue, plava boja  1 St.

Spectrum Filaments 80264 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljen

10 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
20,99 €
uklj. PDV,
1kg = 83,96 €
Spectrum Filaments 80575 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na udarce, bez iskrivljenja 1.75 mm 500 g lime green, zelena  1 St.

Spectrum Filaments 80575 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na uda

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 75,98 €
Spectrum Filaments 80263 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g bahama yellow, žuta  1 St.

Spectrum Filaments 80263 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljen

Dostava pon, 14.12.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
20,99 €
uklj. PDV,
1kg = 83,96 €
Spectrum Filaments 80252 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g bloody red, crvena  1 St.

Spectrum Filaments 80252 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljen

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
20,99 €
uklj. PDV,
1kg = 83,96 €
Spectrum Filaments 80578 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na udarce, bez iskrivljenja 1.75 mm 500 g polar white, bijela  1 St.

Spectrum Filaments 80578 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na uda

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 75,98 €
Spectrum Filaments 80475 PET-G FX120 3D pisač filament PETG otporan na toplinu, fleksibilan, siromašan miris 1.75 mm 500 g siva  1 St.

Spectrum Filaments 80475 PET-G FX120 3D pisač filament PETG otporan na toplinu, fleksibilan, siromašan miris 1.75 mm 500

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
38,99 €
uklj. PDV,
1kg = 77,98 €
Spectrum Filaments 80478 PET-G FX120 3D pisač filament PETG otporan na toplinu, fleksibilan, siromašan miris 1.75 mm 1000 g crna  1 St.

Spectrum Filaments 80478 PET-G FX120 3D pisač filament PETG otporan na toplinu, fleksibilan, siromašan miris 1.75 mm 100

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
65,99 €
uklj. PDV,
1kg = 65,99 €
Spectrum Filaments 80258 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja 1.75 mm 500 g lion orange, narančasta  1 St.

Spectrum Filaments 80258 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljen

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
1kg = 65,98 €
Spectrum Filaments 80260 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja 1.75 mm 500 g lime green, zelena  1 St.

Spectrum Filaments 80260 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljen

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
1kg = 65,98 €
Spectrum Filaments 80526 S-Flex 98A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g lion orange, narančasta  1 St.

Spectrum Filaments 80526 S-Flex 98A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljen

1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 91,96 €
Fiberlogy F40-GRAPHITE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g grafitna, siva  1 St.

Fiberlogy F40-GRAPHITE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, otporan na udarce, kemi

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 5.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Verbatim 55051 55051 3D pisač filament PETG otporan na udarce, fleksibilan 1.75 mm 1 kg prozirna  1 St.

Verbatim 55051 55051 3D pisač filament PETG otporan na udarce, fleksibilan 1.75 mm 1 kg prozirna 1 St.

9 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 5.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
1kg = 32,99 €
Fiberlogy F40-BEIGE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g bež boja  1 St.

Fiberlogy F40-BEIGE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm

8 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F40-ORANGE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g narančasta  1 St.

Fiberlogy F40-ORANGE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 m

11 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F40-PINK-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g ružičasta  1 St.

Fiberlogy F40-PINK-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F40-BROWN-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g smeđa boja  1 St.

Fiberlogy F40-BROWN-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F30-WHITE-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g bijela  1 St.

Fiberlogy F30-WHITE-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F40-VERTIGO-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g Vertigo  1 St.

Fiberlogy F40-VERTIGO-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F40-RED-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g crvena  1 St.

Fiberlogy F40-RED-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 8

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F30-GREEN-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g zelena  1 St.

Fiberlogy F30-GREEN-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Polymaker PD01003 PolyFlex TPU-95A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g crvena  1 St.

Polymaker PD01003 PolyFlex TPU-95A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g crvena 1 St.

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
38,99 €
uklj. PDV,
1kg = 51,99 €
Polymaker PD01005 PolyFlex TPU-95A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g plava boja  1 St.

Polymaker PD01005 PolyFlex TPU-95A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g plava boja 1 St.

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
38,99 €
uklj. PDV,
1kg = 51,99 €
Spectrum Filaments 80262 S-Flex 90A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 250 g dubokoplava, crna  1 St.

Spectrum Filaments 80262 S-Flex 90A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 250 g dubokoplava, crna 1 St.

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
20,99 €
uklj. PDV,
1kg = 83,96 €
Spectrum Filaments 81682 5904433781909 3D pisač filament PEBA fleksibilan, kemijski otporan 1.75 mm 800 g Sky Blue, nebesko-plava, plava boja  1 St.

Spectrum Filaments 81682 5904433781909 3D pisač filament PEBA fleksibilan, kemijski otporan 1.75 mm 800 g Sky Blue, nebe

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
75,99 €
uklj. PDV,
1kg = 94,99 €
Spectrum Filaments 81678 5904433781862 3D pisač filament PEBA fleksibilan, kemijski otporan 1.75 mm 800 g čista bijela, bijela  1 St.

Spectrum Filaments 81678 5904433781862 3D pisač filament PEBA fleksibilan, kemijski otporan 1.75 mm 800 g čista bijela,

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
75,99 €
uklj. PDV,
1kg = 94,99 €
Spectrum Filaments 81679 5904433781879 3D pisač filament PEBA fleksibilan, kemijski otporan 1.75 mm 800 g Pure Red, crvena  1 St.

Spectrum Filaments 81679 5904433781879 3D pisač filament PEBA fleksibilan, kemijski otporan 1.75 mm 800 g Pure Red, crve

Dostava uto, 5.1. 2027
Prodaja i isporukaConrad Electronic
75,99 €
uklj. PDV,
1kg = 94,99 €
Novo
Recreus FILAFLEXSEBSBLACK175600 Filaflex SEBS 3D pisač filament TPE, fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, UV otporan, zaštićen od atmosferskih utjecaja 1.75 mm 600 g crna, crna  1 St.

Recreus FILAFLEXSEBSBLACK175600 Filaflex SEBS 3D pisač filament TPE, fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan,

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
39,99 €
uklj. PDV,
1kg = 66,65 €
Novo
Recreus 95FGREEN285500 Filaflex 95A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 2.85 mm 500 g zelena, zelena  1 St.

Recreus 95FGREEN285500 Filaflex 95A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski o

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
43,99 €
uklj. PDV,
1kg = 87,98 €
Novo
Recreus FOAMNAT175750 Filaflex Foamy 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, dinamična tehnologija pjenjenja 1.75 mm 750 g prirodna  1 St.

Recreus FOAMNAT175750 Filaflex Foamy 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, dinamična tehnologija pjen

8 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 71,99 €
Novo
Recreus FOAMBLK175750 Filaflex Foamy 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, dinamična tehnologija pjenjenja 1.75 mm 750 g crna, crna  1 St.

Recreus FOAMBLK175750 Filaflex Foamy 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, dinamična tehnologija pjen

13 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 71,99 €
Novo
Recreus 95FCLEAR285500 Filaflex 95A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 2.85 mm 500 g prozirna, prirodna  1 St.

Recreus 95FCLEAR285500 Filaflex 95A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski o

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
43,99 €
uklj. PDV,
1kg = 87,98 €
Novo
Recreus FNUDE175500 Filaflex 82A Footwearology edition 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.75 mm 500 g Nude  1 St.

Recreus FNUDE175500 Filaflex 82A Footwearology edition 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromaša

9 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
39,99 €
uklj. PDV,
1kg = 79,98 €
Novo
Recreus FO175500 Filaflex 82A Footwearology edition 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.75 mm 500 g narančasta  1 St.

Recreus FO175500 Filaflex 82A Footwearology edition 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan m

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
39,99 €
uklj. PDV,
1kg = 79,98 €
Novo
Recreus FW175500 Filaflex 82A Footwearology edition 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.75 mm 500 g bijela  1 St.

Recreus FW175500 Filaflex 82A Footwearology edition 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan m

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
39,99 €
uklj. PDV,
1kg = 79,98 €
Novo
Recreus FTRA175500 Filaflex 82A Footwearology edition 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.75 mm 500 g prozirna, prirodna  1 St.

Recreus FTRA175500 Filaflex 82A Footwearology edition 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
39,99 €
uklj. PDV,
1kg = 79,98 €
Novo
Recreus 95FBLACK175500 Filaflex 95A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.75 mm 500 g crna, crna  1 St.

Recreus 95FBLACK175500 Filaflex 95A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski o

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
39,99 €
uklj. PDV,
1kg = 79,98 €
Novo
Recreus FOAT175750 Filaflex 82A Footwearology edition 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.75 mm 750 g zob, zob, pastelna  1 St.

Recreus FOAT175750 Filaflex 82A Footwearology edition 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
51,99 €
uklj. PDV,
1kg = 69,32 €
Novo
Recreus 70AFNBLUE175500 Filaflex Ultra-Soft 70A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.75 mm 500 g navy blue, mornarsko-plava  1 St.

Recreus 70AFNBLUE175500 Filaflex Ultra-Soft 70A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris

7 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
51,99 €
uklj. PDV,
1kg = 103,98 €
-19 %Novo
3D Xtech 114BK00A-750G 3DXSTAT 3D pisač filament ESD FLEX siguran od elektrostatičkog pražnjenja, fleksibilan 1.75 mm 750 g crna, crna  1 St.

3D Xtech 114BK00A-750G 3DXSTAT 3D pisač filament ESD FLEX siguran od elektrostatičkog pražnjenja, fleksibilan 1.75 mm 75

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
258,10 €209,99 €
uklj. PDV,
1kg = 279,99 €
Novo
Recreus FFLU175500 Filaflex 82A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.75 mm 500 g Fluor  1 St.

Recreus FFLU175500 Filaflex 82A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otpor

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
39,99 €
uklj. PDV,
1kg = 79,98 €
Novo
Recreus 82ABFG0105 Filaflex 82A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.75 mm 500 g plava za prehrambenu industriju, plava boja  1 St.

Recreus 82ABFG0105 Filaflex 82A 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otpor

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
39,99 €
uklj. PDV,
1kg = 79,98 €
Novo
Recreus FAQ175500 Filaflex 82A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.75 mm 500 g svijetloplava  1 St.

Recreus FAQ175500 Filaflex 82A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, siromašan miris, kemijski otporan 1.7

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 2.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
39,99 €
uklj. PDV,
1kg = 79,98 €
Spectrum Filaments 80522 S-Flex 98A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 250 g polar white, polarno bijela, bijela  1 St.

Spectrum Filaments 80522 S-Flex 98A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 250 g polar white, polarno bijela, bijela

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 91,96 €
Spectrum Filaments 80255 S-Flex 90A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 500 g dubokoplava, crna  1 St.

Spectrum Filaments 80255 S-Flex 90A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 500 g dubokoplava, crna 1 St.

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
1kg = 65,98 €
Spectrum Filaments 80521 S-Flex 98A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 500 g polar white, polarno bijela, bijela InnoFlex 1 St.

Spectrum Filaments 80521 S-Flex 98A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 500 g polar white, polarno bijela, bijela

Dostava pon, 14.12.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 75,98 €
Spectrum Filaments 80520 S-Flex 98A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 500 g dubokoplava, crna InnoFlex 1 St.

Spectrum Filaments 80520 S-Flex 98A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 500 g dubokoplava, crna InnoFlex 1 St.

1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 75,98 €
Novo
Renkforce RF-7552034  3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg ružičasta  1 St.

Renkforce RF-7552034 3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg ružičas

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Novo
Renkforce RF-7552028  3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg žuta  1 St.

Renkforce RF-7552028 3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg žuta 1

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Novo
Renkforce RF-7552014  3D pisač filament PLA Pro otporan na toplinu, fleksibilan, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg ružičasta  1 St.

Renkforce RF-7552014 3D pisač filament PLA Pro otporan na toplinu, fleksibilan, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg ruži

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 22,99 €
Novo
Renkforce RF-7552018  3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg prirodna  1 St.

Renkforce RF-7552018 3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg prirodn

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Novo
Renkforce RF-7552004  3D pisač filament PLA otporan na toplinu, fleksibilan 1.75 mm 1 kg crvena  1 St.

Renkforce RF-7552004 3D pisač filament PLA otporan na toplinu, fleksibilan 1.75 mm 1 kg crvena 1 St.

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 22,99 €
Novo
Renkforce RF-7552262  3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu 1.75 mm 1 kg zelena  1 St.

Renkforce RF-7552262 3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu 1.75 mm 1 kg zelena 1 St.

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Novo
Renkforce RF-7552256  3D pisač filament PETG otporan na toplinu, fleksibilan 1.75 mm 1 kg ljubičasta  1 St.

Renkforce RF-7552256 3D pisač filament PETG otporan na toplinu, fleksibilan 1.75 mm 1 kg ljubičasta 1 St.

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Polymaker PD01001 PolyFlex TPU-95A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g crna PolyFlex 1 St.

Polymaker PD01001 PolyFlex TPU-95A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g crna PolyFlex 1 St.

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
42,99 €
uklj. PDV,
1kg = 57,32 €
Fiberlogy F40-BLUE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g plava boja, plava boja  1 St.

Fiberlogy F40-BLUE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F40-LGREEN-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g Light Green, svijetlozelena  1 St.

Fiberlogy F40-LGREEN-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 m

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F40-PURPLE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g purpurna  1 St.

Fiberlogy F40-PURPLE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 m

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F40-GREEN-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g zelena  1 St.

Fiberlogy F40-GREEN-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F30-YELLOW-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g žuta  1 St.

Fiberlogy F30-YELLOW-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 m

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F30-GRAY-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g siva  1 St.

Fiberlogy F30-GRAY-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy F30-BLACK-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g crna  1 St.

Fiberlogy F30-BLACK-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm

13 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Verbatim 55059 55059 3D pisač filament PETG otporan na udarce, fleksibilan 2.85 mm 1 kg prozirna  1 St.

Verbatim 55059 55059 3D pisač filament PETG otporan na udarce, fleksibilan 2.85 mm 1 kg prozirna 1 St.

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 5.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
1kg = 32,99 €
Polymaker PD02009 TPU90 3D pisač filament TPU fleksibilan 2.85 mm 750 g bistra PolyFlex™ 1 St.

Polymaker PD02009 TPU90 3D pisač filament TPU fleksibilan 2.85 mm 750 g bistra PolyFlex™ 1 St.

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
43,99 €
uklj. PDV,
1kg = 58,65 €
Polymaker PD03006 TPU95-HF 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, filament velike brzine, UV otporan 2.85 mm 1000 g bistra PolyFlex™ 1 St.

Polymaker PD03006 TPU95-HF 3D pisač filament TPU, fleksibilni filament fleksibilan, filament velike brzine, UV otporan 2

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
55,99 €
uklj. PDV,
1kg = 55,99 €
myFirst FP3304AC-IA01  filamenT-paket PCl fleksibilan, siromašan miris, bez iskrivljenja   zelena, crvena, siva, narančasta, crna, žuta, ljubičasta, nebesko-plava, tamno ljubičasta, bijela  1 Set

myFirst FP3304AC-IA01 filamenT-paket PCl fleksibilan, siromašan miris, bez iskrivljenja zelena, crvena, siva, narančasta

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 5.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
Spectrum Filaments 80569 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na udarce, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g lion orange, narančasta  1 St.

Spectrum Filaments 80569 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na uda

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 91,96 €
Spectrum Filaments 80567 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na udarce, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g dubokoplava, crna  1 St.

Spectrum Filaments 80567 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na uda

7 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 91,96 €
Spectrum Filaments 80568 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na udarce, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g lime green, zelena  1 St.

Spectrum Filaments 80568 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na uda

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 91,96 €
Spectrum Filaments 80565 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na udarce, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g bahama yellow, žuta  1 St.

Spectrum Filaments 80565 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na uda

Dostava pon, 14.12.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 91,96 €
Spectrum Filaments 80566 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na udarce, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g bloody red, crvena  1 St.

Spectrum Filaments 80566 S-Flex 85A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, otporan na uda

Dostava pon, 14.12.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 91,96 €
Spectrum Filaments 80469 S-Flex 90A Glow in the Dark 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja, naknadno svjetleći 1.75 mm 250 g užarena zelena  1 St.

Spectrum Filaments 80469 S-Flex 90A Glow in the Dark 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otpora

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
1kg = 107,96 €
Spectrum Filaments 80257 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja 1.75 mm 500 g Pacific Blue, plava boja  1 St.

Spectrum Filaments 80257 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljen

1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
1kg = 65,98 €
Spectrum Filaments 80519 S-Flex 98A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja 1.75 mm 500 g bahama yellow, žuta  1 St.

Spectrum Filaments 80519 S-Flex 98A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljen

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 75,98 €
Spectrum Filaments 80530 S-Flex 98A Glow in the Dark 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja, naknadno svjetleći 1.75 mm 500 g užarena zelena  1 St.

Spectrum Filaments 80530 S-Flex 98A Glow in the Dark 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otpora

10 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
59,99 €
uklj. PDV,
1kg = 119,98 €
Spectrum Filaments 80515 S-Flex 98A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja 1.75 mm 500 g bloody red, crvena  1 St.

Spectrum Filaments 80515 S-Flex 98A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljen

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 75,98 €
Fiberlogy F40-BURGUNDY-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g bordo, tamnocrvena  1 St.

Fiberlogy F40-BURGUNDY-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, otporan na udarce, kemi

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
ESUN PEBA-90A Black  3D pisač filament PEBA niska gustoća, filament velike brzine, visoka vlačna čvrstoća, fleksibilan 1.75 mm 1 kg crna  1 St.

ESUN PEBA-90A Black 3D pisač filament PEBA niska gustoća, filament velike brzine, visoka vlačna čvrstoća, fleksibilan 1.

70 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pon, 5.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
81,99 €
uklj. PDV,
1kg = 81,99 €
Novo
Renkforce RF-7552032  3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg narančasta  1 St.

Renkforce RF-7552032 3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg naranča

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Novo
Renkforce RF-7552020  3D pisač filament PETG otporan na toplinu, fleksibilan, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg bijela  1 St.

Renkforce RF-7552020 3D pisač filament PETG otporan na toplinu, fleksibilan, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg bijela

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Novo
Renkforce RF-7552022  3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg crna  1 St.

Renkforce RF-7552022 3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg crna 1

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Novo
Renkforce RF-7552024  3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg Gray  1 St.

Renkforce RF-7552024 3D pisač filament PETG fleksibilan, otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1 kg Gray 1

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Novo
Renkforce RF-7552268  3D pisač filament PETG, Tough PLA otporan na toplinu, fleksibilan 1.75 mm 1 kg plava boja, prozirna  1 St.

Renkforce RF-7552268 3D pisač filament PETG, Tough PLA otporan na toplinu, fleksibilan 1.75 mm 1 kg plava boja, prozirna

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Novo
Renkforce RF-7552258  3D pisač filament PETG otporan na toplinu, fleksibilan 1.75 mm 1 kg plava boja  1 St.

Renkforce RF-7552258 3D pisač filament PETG otporan na toplinu, fleksibilan 1.75 mm 1 kg plava boja 1 St.

Dostava pon, 26.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Spectrum Filaments 81683 5904433781916 3D pisač filament PEBA fleksibilan, kemijski otporan 1.75 mm 800 g dubokoplava, crna  1 St.

Spectrum Filaments 81683 5904433781916 3D pisač filament PEBA fleksibilan, kemijski otporan 1.75 mm 800 g dubokoplava, c

Dostava uto, 5.1. 2027
Prodaja i isporukaConrad Electronic
75,99 €
uklj. PDV,
1kg = 94,99 €
  • prethodni
  • 1
  • 2
  • 3
  • sljedeći
%seoprefootercolumns%
  • 100% sigurnost kupnje

  • Dostava u 5 dana

  • Više od 800.000 proizvoda

  • Tehnička podrška

Informacije

Informacije

  • Opći uvjeti 

  • Naručivanje proizvoda

  • Načini plačanja

  • Dostava i PDV

  • Produženo jamstvo

  • Izvješće o održivosti

  • Informacije o pristupačnosti


Upoznajte nas

Upoznajte nas

  • O tvrtki Conrad

  • Conrad - Your sourcing platform

  • Eprocurement

  • Naše vlastite marke 

  • Conrad partnerski program

  • Conrad Partneri

  • Raskini ugovor


Naše usluge

Naše usluge

  • B2B prime - paket pogodnosti 

  • Usluga kalibriranja 

  • Kablovi na meter

  • PCB Servis 

  • Usluga nabave

  • Zahtjev za ponudu (RFQ)


Praktični linkovi

Praktični linkovi

  • Kategorije A - Ž

  • Brendovi A - Ž

  • Dokumentacijski centar

  • Povratak proizvoda

  • Informacije i pomoć


Newsletter

Molimo unesite važeću e-meil adresu!

☎ Kontakti

Ponedeljak - petak: 8:00 - 16:00

info@conrad.hr 

 

Načini plaćanja
  • Visa
  • Mastercard
Društveni mediji

Sve cijene proizvoda uključuju PDV i ne uključuju troškove dostave.

Sve cijene proizvoda uključuju PDV i ne uključuju troškove dostave.

Boch Brand Weeks
* Popust vrijedi samo za odmah dostupne artikle marki Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories i Dremel (status isporuke zeleni). Vrijedi do 04.10.2026 na conrad.hr. Ne može se kombinirati s drugim kodovima za popust. 1x po poslovnom kupcu/fizičkoj osobi. U pojedinačnim slučajevima može se primijeniti ograničenje prodajne količine.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* Popusti vrijede samo za artikle dostupne odmah (zeleni status isporuke): 10 % popusta na odabrane proizvode marke Schneider Electric i na cjelokupan asortiman marke Shelly. Vrijedi do 25. 10. 2026. na conrad.hr. Ne može se kombinirati s drugim promotivnim kodovima. Vrijedi 1x po poslovnom kupcu/fizičkoj osobi. U pojedinačnim slučajevima može doći do ograničenja količine kupnje.

  • Opći uvjeti

  • Zaštita podataka

  • Propisi in pravne informacije

  • Cookies conrad.hr

Usporedba proizvoda
Lista želja