Direktna poveznica
  • Conrad
  • Moj račun

    Prijava / Registracija

  • Košarica

  • Rasprodaja - provjerite najbolje cijene! Rasprodaja - provjerite najbolje cijene!
  • Brendovi

    Preporučeni brendovi

    Fluke
    Phoenix Contact
    Wiha
    TOOLCRAFT
    Weller
    Lapp
  • Usluge

    Usluge

    Zahtjev za ponudu
    Newsletter
    eProcurement
    eProcurement
    eProcurement
    eProcurement
  • Naši proizvodi
  • Moj račun
  • Lista želja
  • Odjava
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Vrsta proizvoda
3D pisač filament1455
filamenT-paket5
Cijena
€ - €
Marka
Spectrum Filaments474
Polymaker395
BEDROCK 3D140
Fiberlogy78
Maertz78
Renkforce67
Recreus57
UltiMaker41
Verbatim32
RAISE3D28
Anycubic27
3D Xtech18
ESUN10
myFirst5
XYZprinting5
Festool2
Proto-Pasta2
3Doodler1
Boja fialmenta
crna260
plava boja166
bijela135
zelena125
crvena116
siva101
žuta78
prirodna74
narančasta68
srebrna36
tamnosiva32
ružičasta27
dubokoplava25
prozirna25
ljubičasta24
smeđa boja23
zlatna23
bež boja19
polar white19
lime green16
pastelna16
magenta15
navy blue15
bloody red14
lion orange14
bahama yellow12
purpurna11
arctic white10
silver star10
svijetloplava10
boja kože9
svijetlosiva9
Pacific Blue8
brončana boja8
mornarsko-plava8
neprozirna8
polarno bijela8
bistra7
plavo-zelena boja7
svijetlozelena7
Nude6
Traffic Black6
duga6
forest green6
mramorna6
tirkizna6
Light Green5
Light Grey5
Skin 15
bakrena5
crna (mat)5
metalik5
pacifik plava5
signalno bijela5
užarena zelena5
vojničko zelena boja5
Gray4
Traffic Red4
baby blue4
krvavo crvena4
limeta-zelena4
maslinasto-zelena4
metvica4
pink panther4
prozirno plava4
ruža4
tamnozelena4
čista bijela4
Fluor3
Light Blue3
Polymaker Teal3
Power Tool Green3
Sky Blue3
Teal3
dragon red3
grafitna3
hladno-bijela3
ivory beige3
karbon crna boja3
krem3
lavanda3
limeta3
mat-bijela3
nebesko-plava3
plava za prehrambenu industriju3
prirodno-bijela3
prozirna crvena3
signalno-bijela3
srebrna (metalik)3
tamno plava3
tamnocrvena3
tamnoplava3
višebojna3
Aurora Gold2
Aztec Gold2
Emerald Green2
Foggy Orange2
Fossil Grey2
Granite Grey2
Grass Green2
Iceland Blue2
Industrial Grey2
Latte Beige2
Leaf Green2
Neo Red2
Neon Green UV2
Neon Orange UV2
Neon Transparent UV2
POWER TOOL BLUE2
Sakura ružičasta2
Silver Steel2
Stardust Blue2
Sulfur Yellow2
Sunrise2
Telegrey2
True Yellow2
Volcano Grey2
Walnut Brown2
anthracite grey2
antracitno-siva boja2
azurno-plava boja2
biser2
biserno bijela2
biserno-bijela2
bjelokost2
blue lagoon2
carrot orange2
chocolate brown2
cijan2
crvena (mat)2
crvena (prozirna)2
drvo2
električno plava2
fluorescentna2
grimizno crvena2
indigo2
intenzivna crna2
jarko-žuta2
kaki2
kameleon boja2
kamen2
kapučino boja2
koraljna2
lavender violett2
led2
neonsko-narančasta2
neonsko-zelena2
pamuk bijela2
pastel turquoise2
pastelna metvica2
pastelno-tirkizna2
pearl bronze2
pearl gold2
plamenac2
plava (prozirna) boja2
proljeće2
prozirno-narančasta2
rust copper2
ružičasto zlatna2
safirno plava2
siva (mat)2
sjajno plava2
smaragdna2
srebrno-siva2
staklo2
sumrak2
tamno ljubičasta2
tamno zelena2
true red2
vinsko-crvena2
zelena (prozirna)2
zeleno-žuta2
zob2
čelično-plava2
žuta (mat)2
Aqua Blue1
Arctic Teal1
Azure Blue1
Blue Horizon1
Brown Uniform1
Candy Blue1
Caribbean1
Clear Gold1
Cold White1
Dark Olive Drab1
Desert Storm1
Fall1
Foggy Purple1
Frozen Berry1
Galaxy Black1
Galaxy Dark Blue1
Galaxy Dark Red1
Glorious Gold1
Gradient Fire1
Gradient Ice1
Gradient Rainbow1
Gradient Tropical1
Gunmetal siva1
Heart Red1
Jadeite1
Jungle Green1
Lemon Yellow1
Light Ivory1
Marble Brick1
Marble Limestone1
Marble Sandstone1
Muted Blue1
Muted Green1
Muted Purple1
Muted Red1
Muted White1
Neon Magenta (fluorescentna)1
POWER TOOL DARK GREEN1
POWER TOOL TURQUOISE1
Pastel Blue1
Pastel Lilac1
Pastel Periwinkle1
Pastel Pink1
Pastel Rainbow1
Pearl Grey1
Performance Blue1
Peridot Green1
Power Tool Red1
Power Tool Teal1
Power Tool Yellow1
Prirodno narančasta UV1
Pure Red1
Ruby Red1
Sage Green1
Sand Khaki1
Savannah Yellow1
Shadow Black1
Shadow Orange1
Shadow Red1
Skin 21
Skin 31
Sovereign1
Sparkle Red1
Spicy Copper1
Starlight Aurora1
Starlight Comet1
Starlight Jupiter1
Starlight Mars1
Starlight Mercury1
Starlight Meteor1
Starlight Nebula1
Starlight Neptune1
Starlight Twilight1
Steel Blue1
Steel Grey1
Stone Age Dark1
Stone Age Light1
Stone Blue1
Sunrise Orange1
Sunset1
Taffy Pink1
Tan1
Technical Red1
Tropical Green1
Unmellow Yellow1
Vertigo1
Wine Red1
Wood Brown1
Yin-Yang1
aluminij boja1
aluminijsko srebrna boja1
aluminijsko-siva boja1
ametist ljubičasta1
apricot orange1
atmospheric blue1
azurna1
baby-plava boja1
bakrena (metalik)1
banana-žuta boja1
banket1
bazaltno-siva boja1
beluga1
biserno-siva1
boja sterling srebra1
bonbon rose1
bordo1
breskva1
cherry red1
chrysocolla green1
cimet bronca1
coctail green1
cosmetic mauve1
crna (svjetlucava)1
crna/bijela1
crvena lava1
dahlia yellow1
drveno-smeđa (svileno mat)1
drvo oraha1
džungla zelena1
ebanovina1
električni indigo1
električno žuta1
flamingo red1
flipflop green1
fluo green1
fluo orange1
fluo yellow1
fox orange1
golden line1
grimizna1
holland red1
hrast1
indigo plava1
inox1
jarko-naranđasta1
jarko-naranđasta (mat)1
jarko-plava1
jarko-zelena1
kameno plava1
kamuflažna boja1
karipsko-plava1
karminsko-crvena1
kikiriki smeđa1
kraljevsko-plava1
krom1
krom boja1
kruna1
kvarcno ružičasta1
ledenjak1
ledenoplava1
lemon cream1
limun žuta1
ljeto1
ljubičasta (mat)1
ljubičasta boja lavande1
losos1
lotus ružičasta1
maslinasta1
maslinasto-zelena (mat)1
mat1
mjed1
mjedena1
mješano bobičasto voće1
mramorno-bež1
mramorno-siva1
narančasta (mat)1
neonsko-crvena1
neonsko-narančasta (fluorescentna)1
neonsko-zelena (fluorescentna)1
neonsko-žuta (fluorescentna)1
old gold1
oniks1
orah1
oregano green1
pale salmon1
pastelna banana1
pastelna breskva1
pastelna lubenica1
pastelni kikiriki1
pastelni led1
pastelni slatkiš1
pastelno-plava1
pastelno-ružičasta1
pastelno-žuta1
pastelno-žuta (mat)1
patlidžan boja1
pepelasto siva1
pigeon blue1
pink pastel1
pješčenjak1
plava (mat) boja1
polarnobijela boja1
prometno-žuta1
prozirna mornarsko plava1
prozirna narančasta1
prozirna tamnocrvena1
prozirno zelena1
prozirno žuta1
prozirno-žuta1
royal blue1
safirirno-plava1
satenasto plava1
signal violet1
signalno bijela (RAL 9003)1
signalno-crvena1
signalno-plava1
sivo-zelena1
sjajna1
srebrna (sjajna)1
srebrno-siva (metalik)1
svijetlo zelena1
tamno sivo zelena1
tamnoplava (pjenušava)1
tamnosiva (mat)1
traper1
ugljeno crna boja1
vodenoplava boja1
vojničko bež boja1
vojničko crvena boja1
vojničko ljubičasta boja1
vojničko plava boja1
vojničko smeđa boja1
vojničko svijetlo zelena boja1
vojničko tamno zelena boja1
water blue1
Filament materijal
PLA554
PETG156
fleksibilni filament102
TPU92
ABS plastika82
PLA Pro76
ASA46
PLA mat30
PET28
TPE27
PCTG24
PLA svjetlucavi24
PLA svileni22
PP17
PP (polipropilen)17
PLA+16
ESD PLA15
Tough PLA15
HT-PLA14
PC (polikarbonat)14
PLA Compound13
HT-PLA-GF9
PA (poliamid)8
LW-PLA7
PA127
PA67
PA6-GF7
PEBA7
PVB6
pomoćni materijal6
HIPS5
PC-ABS5
PCl5
PETG/PTFE5
PVA5
BVOH4
PA12 GF4
PA12-CF4
PETg Compound4
PLA-CF4
PA6-CF3
PET-CF15 (karbon)3
PETG ESD3
ABS+GF2
CPE+2
ESD FLEX2
PA612-CF2
PA612-ESD2
PAHT2
PCTG+CF2
PCTG+GF2
PETG Carbon2
PETG-rCF2
PLA Color Change UV2
PPS-CF2
PPS-GF2
PolyCast2
rPET2
ASA+AF1
CPE1
ESD ABS1
ESD PC1
PA-nylon1
PA6-CF15 (karbon)1
PC/PTFE1
PEKK1
PET-CF1
PLA Carbon1
PLA Color Change Thermo1
PLA Glow+1
PLA magnetski1
PPA1
PPA Support1
PVDF1
Težina
kg - kg
01
1 kg71
2.500 g1
3 kg1
90 g2
250 g29
350 g3
500 g127
500 kg1
600 g8
700 g9
750 g213
7506
800 g13
8001
850 g29
1000 g820
100011
1000 kg/m2
2000 g23
2500 g19
3000 g28
4000 g1
4500 g16
5000 g2
8500 g2
Ø filamenta
Osobina materijala filamenta
Često tražene kategorije:
Novosti i ponude

Filament Za 3d Pisac

1460 rezultata

Verbatim 55952 55952 3D pisač filament PP (polipropilen) visoka krutost, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 500 g prirodna  1 St.

Verbatim 55952 55952 3D pisač filament PP (polipropilen) visoka krutost, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 500 g prirodna 1

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
35,99 €
uklj. PDV,
1kg = 71,98 €
Verbatim 55051 55051 3D pisač filament PETG otporan na udarce, fleksibilan 1.75 mm 1 kg prozirna  1 St.

Verbatim 55051 55051 3D pisač filament PETG otporan na udarce, fleksibilan 1.75 mm 1 kg prozirna 1 St.

9 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
1kg = 32,99 €
Polymaker CA04038 Panchroma™ Matte 3D pisač filament PLA mat, manji sadržaj plastike 1.75 mm 1000 g safirno plava, plava boja  1 St.

Polymaker CA04038 Panchroma™ Matte 3D pisač filament PLA mat, manji sadržaj plastike 1.75 mm 1000 g safirno plava, plava

23 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
21,99 €
uklj. PDV,
1kg = 21,99 €
Polymaker CA02008 Panchroma™ Neon 3D pisač filament PLA fluorescentan, promjena boje 1.75 mm 1000 g neonsko-narančasta (fluorescentna)  1 St.

Polymaker CA02008 Panchroma™ Neon 3D pisač filament PLA fluorescentan, promjena boje 1.75 mm 1000 g neonsko-narančasta (

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
29,99 €
uklj. PDV,
1kg = 29,99 €
Polymaker CA04034 Panchroma™ Matte 3D pisač filament PLA mat, niska gustoća 1.75 mm 1000 g pastelni kikiriki, kikiriki smeđa  1 St.

Polymaker CA04034 Panchroma™ Matte 3D pisač filament PLA mat, niska gustoća 1.75 mm 1000 g pastelni kikiriki, kikiriki s

7 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
21,99 €
uklj. PDV,
1kg = 21,99 €
Polymaker CA05005 Panchroma™ Satin 3D pisač filament PLA satiniran, visoka krutost 1.75 mm 1000 g narančasta  1 St.

Polymaker CA05005 Panchroma™ Satin 3D pisač filament PLA satiniran, visoka krutost 1.75 mm 1000 g narančasta 1 St.

8 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
1kg = 19,99 €
Polymaker CA05004 Panchroma™ Satin 3D pisač filament PLA satiniran, visoka krutost 1.75 mm 1000 g siva  1 St.

Polymaker CA05004 Panchroma™ Satin 3D pisač filament PLA satiniran, visoka krutost 1.75 mm 1000 g siva 1 St.

9 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
1kg = 19,99 €
Polymaker FG03001 Fiberon™ PA6-CF20 3D pisač filament PA6-CF ojačan karbonskim vlaknima, otporan na toplinu, bez iskrivljenja 1.75 mm 500 g crna  1 St.

Polymaker FG03001 Fiberon™ PA6-CF20 3D pisač filament PA6-CF ojačan karbonskim vlaknima, otporan na toplinu, bez iskrivl

48 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
51,99 €
uklj. PDV,
1kg = 103,98 €
Polymaker CA05011 Panchroma™ Satin 3D pisač filament PLA satiniran, visoka krutost 1.75 mm 1000 g crna  1 St.

Polymaker CA05011 Panchroma™ Satin 3D pisač filament PLA satiniran, visoka krutost 1.75 mm 1000 g crna 1 St.

109 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
1kg = 19,99 €
Polymaker CA03006 Panchroma™ Silk 3D pisač filament PLA svilenkasti sjaj 1.75 mm 1000 g zlatna  1 St.

Polymaker CA03006 Panchroma™ Silk 3D pisač filament PLA svilenkasti sjaj 1.75 mm 1000 g zlatna 1 St.

27 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
27,99 €
uklj. PDV,
1kg = 27,99 €
Polymaker CA03029 Panchroma™ Dual Silk 3D pisač filament PLA višebojni, svilenkasti sjaj 1.75 mm 1000 g Sovereign, zlatna, purpurna  1 St.

Polymaker CA03029 Panchroma™ Dual Silk 3D pisač filament PLA višebojni, svilenkasti sjaj 1.75 mm 1000 g Sovereign, zlatn

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
29,99 €
uklj. PDV,
1kg = 29,99 €
Polymaker PF01005 PolyLite 3D pisač filament ASA UV otporan, zaštićen od atmosferskih utjecaja, otporan na toplinu 1.75 mm 1000 g plava boja PolyLite 1 St.

Polymaker PF01005 PolyLite 3D pisač filament ASA UV otporan, zaštićen od atmosferskih utjecaja, otporan na toplinu 1.75

77 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
33,99 €
uklj. PDV,
1kg = 33,99 €
Polymaker PA02003 PolyLite 3D pisač filament PLA  1.75 mm 1000 g siva PolyLite™ PLA 1 St.

Polymaker PA02003 PolyLite 3D pisač filament PLA 1.75 mm 1000 g siva PolyLite™ PLA 1 St.

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
1kg = 31,99 €
3D Xtech PLA2010750BK0 3DXSTAT Conductive ESD 3D pisač filament PLA siromašan miris, otporan na udarce 1.75 mm 750 g crna  1 St.

3D Xtech PLA2010750BK0 3DXSTAT Conductive ESD 3D pisač filament PLA siromašan miris, otporan na udarce 1.75 mm 750 g crn

32 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
129,99 €
uklj. PDV,
1kg = 173,32 €
3D Xtech PTG2030750BK0 3DXSTAT Conductive ESD 3D pisač filament PETG kemijski otporan, siromašan miris 2.85 mm 750 g crna  1 St.

3D Xtech PTG2030750BK0 3DXSTAT Conductive ESD 3D pisač filament PETG kemijski otporan, siromašan miris 2.85 mm 750 g crn

11 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
129,99 €
uklj. PDV,
1kg = 173,32 €
Polymaker PG05001 PolyMide™ CoPA 6/6-6 3D pisač filament PA (poliamid) otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 750 g crna  1 St.

Polymaker PG05001 PolyMide™ CoPA 6/6-6 3D pisač filament PA (poliamid) otporan na toplinu, visoka vlačna čvrstoća 1.75 m

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
79,99 €
uklj. PDV,
1kg = 106,65 €
Polymaker PD01005 PolyFlex TPU-95A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g plava boja  1 St.

Polymaker PD01005 PolyFlex TPU-95A 3D pisač filament TPU fleksibilan 1.75 mm 750 g plava boja 1 St.

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
38,99 €
uklj. PDV,
1kg = 51,99 €
myFirst FP3301AC-WC01  filamenT-paket PCl siromašan miris, bez iskrivljenja 1.75 mm 90 g crvena, ružičasta, žuta, crna, ljubičasta  5 St.

myFirst FP3301AC-WC01 filamenT-paket PCl siromašan miris, bez iskrivljenja 1.75 mm 90 g crvena, ružičasta, žuta, crna, l

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
17,99 €
uklj. PDV,
1m = 0,72 €
Polymaker PJ01010 PolySmooth 3D pisač filament PVB može se polirati 1.75 mm 750 g tirkizna  1 St.

Polymaker PJ01010 PolySmooth 3D pisač filament PVB može se polirati 1.75 mm 750 g tirkizna 1 St.

Dostava pon, 16.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
49,99 €
uklj. PDV,
1kg = 66,65 €
Polymaker 70907 PolyTerra 3D pisač filament PLA manji sadržaj plastike 1.75 mm 1000 g zemljana (mat)  1 St.

Polymaker 70907 PolyTerra 3D pisač filament PLA manji sadržaj plastike 1.75 mm 1000 g zemljana (mat) 1 St.

62 Komad na zalihi Njemačka
Dostava uto, 20.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
1kg = 26,99 €
Polymaker 70976 PolyTerra 3D pisač filament PLA manji sadržaj plastike 1.75 mm 1000 g drveno-smeđa (svileno mat)  1 St.

Polymaker 70976 PolyTerra 3D pisač filament PLA manji sadržaj plastike 1.75 mm 1000 g drveno-smeđa (svileno mat) 1 St.

39 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
21,99 €
uklj. PDV,
1kg = 21,99 €
Renkforce RF-6838906  3D pisač filament PETG  1.75 mm 1 kg prirodna  1 St.

Renkforce RF-6838906 3D pisač filament PETG 1.75 mm 1 kg prirodna 1 St.

38 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
21,99 €
uklj. PDV,
1kg = 21,99 €
Renkforce RF-6838892  3D pisač filament PLA mat  1.75 mm 1 kg crna  1 St.

Renkforce RF-6838892 3D pisač filament PLA mat 1.75 mm 1 kg crna 1 St.

479 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
1kg = 22,99 €
RAISE3D PMRA-1001 Industrial PPA CF 3D pisač filament PPA visoka krutost, otporan na visoke temperature, kemijski otporan, ojačan karbonskim vlaknima, niska gustoća 1.75 mm 1000 g crna  1 St.

RAISE3D PMRA-1001 Industrial PPA CF 3D pisač filament PPA visoka krutost, otporan na visoke temperature, kemijski otpora

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
319,00 €
uklj. PDV,
1kg = 319,00 €
-13 %
RAISE3D PMRA-1007-002 Premium PETG 3D pisač filament PETG otporan na toplinu 1.75 mm 1000 g plava boja Premium 1 St.

RAISE3D PMRA-1007-002 Premium PETG 3D pisač filament PETG otporan na toplinu 1.75 mm 1000 g plava boja Premium 1 St.

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
51,99 €44,99 €
uklj. PDV,
1kg = 44,99 €
RAISE3D PMRA-1016-003 Industrial PET GF 3D pisač filament PET  1.75 mm 1000 g siva  1 St.

RAISE3D PMRA-1016-003 Industrial PET GF 3D pisač filament PET 1.75 mm 1000 g siva 1 St.

Dostava pet, 23.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
114,99 €
uklj. PDV,
1kg = 114,99 €
RAISE3D PMRA-1019-001 Hyper Speed PLA 3D pisač filament PLA  1.75 mm 1000 g crna  1 St.

RAISE3D PMRA-1019-001 Hyper Speed PLA 3D pisač filament PLA 1.75 mm 1000 g crna 1 St.

47 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
61,99 €
uklj. PDV,
1kg = 61,99 €
RAISE3D PMRA-1019-006 Hyper Speed PLA 3D pisač filament PLA filament velike brzine 1.75 mm 1000 g narančasta  1 St.

RAISE3D PMRA-1019-006 Hyper Speed PLA 3D pisač filament PLA filament velike brzine 1.75 mm 1000 g narančasta 1 St.

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
61,99 €
uklj. PDV,
1kg = 61,99 €
Polymaker PA17010 HT-PLA 3D pisač filament PLA, HT-PLA otporan na visoke temperature, filament velike brzine 1.75 mm 1000 g smeđa boja  1 St.

Polymaker PA17010 HT-PLA 3D pisač filament PLA, HT-PLA otporan na visoke temperature, filament velike brzine 1.75 mm 100

15 Komad na zalihi Njemačka
Dostava sri, 28.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
27,99 €
uklj. PDV,
1kg = 27,99 €
Fiberlogy F40-GRAPHITE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm 850 g grafitna, siva  1 St.

Fiberlogy F40-GRAPHITE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, otporan na udarce, kemi

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
53,99 €
uklj. PDV,
1kg = 63,52 €
Fiberlogy PA12-15GF-BLACK-175-050 NYLON PA12+GF 3D pisač filament PA12 GF ojačano staklenim vlaknima, otporan na udarce, kemijski otporan, otporan na toplinu 1.75 mm 500 g crna, crna  1 St.

Fiberlogy PA12-15GF-BLACK-175-050 NYLON PA12+GF 3D pisač filament PA12 GF ojačano staklenim vlaknima, otporan na udarce,

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
65,99 €
uklj. PDV,
1kg = 131,98 €
Spectrum Filaments 81451 FlameGuard PLA 3D pisač filament PLA usporivač plamena, otporan na toplinu 1.75 mm 1000 g Industrial Grey, siva  1 St.

Spectrum Filaments 81451 FlameGuard PLA 3D pisač filament PLA usporivač plamena, otporan na toplinu 1.75 mm 1000 g Indus

Dostava pet, 18.12.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
43,99 €
uklj. PDV,
1kg = 43,99 €
Spectrum Filaments 81447 FlameGuard PLA 3D pisač filament PLA usporivač plamena, otporan na toplinu 1.75 mm 250 g crna, crna  1 St.

Spectrum Filaments 81447 FlameGuard PLA 3D pisač filament PLA usporivač plamena, otporan na toplinu 1.75 mm 250 g crna,

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
16,99 €
uklj. PDV,
1kg = 67,96 €
Spectrum Filaments 81064 PLA High Speed 3D pisač filament PLA filament velike brzine, visoka krutost, visoka vlačna čvrstoća 1.75 mm 1000 g navy blue, plava boja  1 St.

Spectrum Filaments 81064 PLA High Speed 3D pisač filament PLA filament velike brzine, visoka krutost, visoka vlačna čvrs

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
28,99 €
uklj. PDV,
1kg = 28,99 €
Spectrum Filaments 81547 PETG Premium High Speed 3D pisač filament PETG filament velike brzine, kemijski otporan 1.75 mm 1000 g Sulfur Yellow, žuta  1 St.

Spectrum Filaments 81547 PETG Premium High Speed 3D pisač filament PETG filament velike brzine, kemijski otporan 1.75 mm

Dostava pet, 18.12.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
30,99 €
uklj. PDV,
1kg = 30,99 €
Spectrum Filaments 80311 PET-G Premium 3D pisač filament PETG kemijski otporan 1.75 mm 2000 g silver star, srebrna  1 St.

Spectrum Filaments 80311 PET-G Premium 3D pisač filament PETG kemijski otporan 1.75 mm 2000 g silver star, srebrna 1 St.

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
48,99 €
uklj. PDV,
1kg = 24,50 €
Spectrum Filaments 80485 PET-G Premium 3D pisač filament PETG kemijski otporan 2.85 mm 1000 g dubokoplava, crna  1 St.

Spectrum Filaments 80485 PET-G Premium 3D pisač filament PETG kemijski otporan 2.85 mm 1000 g dubokoplava, crna 1 St.

Dostava pet, 18.12.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
1kg = 26,99 €
Spectrum Filaments 81545 PETG Premium High Speed 3D pisač filament PETG filament velike brzine, kemijski otporan 1.75 mm 1000 g Light Grey, siva  1 St.

Spectrum Filaments 81545 PETG Premium High Speed 3D pisač filament PETG filament velike brzine, kemijski otporan 1.75 mm

18 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
30,99 €
uklj. PDV,
1kg = 30,99 €
Verbatim 55065  3D pisač filament PETG  2.85 mm 1 kg zelena (prozirna)  1 St.

Verbatim 55065 3D pisač filament PETG 2.85 mm 1 kg zelena (prozirna) 1 St.

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
43,99 €
uklj. PDV,
1kg = 43,99 €
Verbatim 55056 3D PRINTER FILAMENT PET-G 1.75MM 1KG BLUE TRANSPARENT 3D pisač filament PETG  1.75 mm 1 kg plava (prozirna) boja  1 St.

Verbatim 55056 3D PRINTER FILAMENT PET-G 1.75MM 1KG BLUE TRANSPARENT 3D pisač filament PETG 1.75 mm 1 kg plava (prozirna

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
29,99 €
uklj. PDV,
1kg = 29,99 €
Renkforce RF-4511204  3D pisač filament PLA Pro  1.75 mm 1000 g srebrna  1 St.

Renkforce RF-4511204 3D pisač filament PLA Pro 1.75 mm 1000 g srebrna 1 St.

482 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
1kg = 26,99 €
Renkforce RF-4511202  3D pisač filament PLA Pro  1.75 mm 1000 g žuta  1 St.

Renkforce RF-4511202 3D pisač filament PLA Pro 1.75 mm 1000 g žuta 1 St.

293 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
1kg = 26,99 €
Polymaker PJ01006 PJ01006 3D pisač filament PVB može se polirati 1.75 mm 750 g zelena PolySmooth™ 1 St.

Polymaker PJ01006 PJ01006 3D pisač filament PVB može se polirati 1.75 mm 750 g zelena PolySmooth™ 1 St.

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava sri, 28.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
55,99 €
uklj. PDV,
1kg = 74,65 €
Renkforce RF-4511228  3D pisač filament PLA Pro  2.85 mm 1000 g crna  1 St.

Renkforce RF-4511228 3D pisač filament PLA Pro 2.85 mm 1000 g crna 1 St.

287 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
1kg = 26,99 €
Renkforce RF-4511188  3D pisač filament PLA Pro  1.75 mm 1000 g crna  1 St.

Renkforce RF-4511188 3D pisač filament PLA Pro 1.75 mm 1000 g crna 1 St.

1398 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
1kg = 26,99 €
Renkforce RF-4511190  3D pisač filament PLA Pro  1.75 mm 1000 g bijela  1 St.

Renkforce RF-4511190 3D pisač filament PLA Pro 1.75 mm 1000 g bijela 1 St.

821 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
27,99 €
uklj. PDV,
1kg = 27,99 €
Spectrum Filaments 80263 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljenja 1.75 mm 250 g bahama yellow, žuta  1 St.

Spectrum Filaments 80263 S-Flex 90A 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, kemijski otporan, bez iskrivljen

Dostava pet, 18.12.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
20,99 €
uklj. PDV,
1kg = 83,96 €
Spectrum Filaments 80553 PETG FR V0 3D pisač filament PETG usporivač plamena, otporan na toplinu 1.75 mm 750 g prirodna  1 St.

Spectrum Filaments 80553 PETG FR V0 3D pisač filament PETG usporivač plamena, otporan na toplinu 1.75 mm 750 g prirodna

Dostava pet, 18.12.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
63,99 €
uklj. PDV,
1kg = 85,32 €
Polymaker PA18006 HT-PLA-GF 3D pisač filament HT-PLA-GF otporan na visoke temperature, ojačano staklenim vlaknima, mat, filament velike brzine 1.75 mm 1000 g Power Tool Yellow, žuta  1 St.

Polymaker PA18006 HT-PLA-GF 3D pisač filament HT-PLA-GF otporan na visoke temperature, ojačano staklenim vlaknima, mat,

33 Komad na zalihi Njemačka
Dostava sri, 28.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
1kg = 32,99 €
Polymaker PA18002 HT-PLA-GF 3D pisač filament HT-PLA-GF otporan na visoke temperature, ojačano staklenim vlaknima, mat, filament velike brzine 1.75 mm 1000 g bijela  1 St.

Polymaker PA18002 HT-PLA-GF 3D pisač filament HT-PLA-GF otporan na visoke temperature, ojačano staklenim vlaknima, mat,

3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
1kg = 31,99 €
Polymaker PA18004 HT-PLA-GF 3D pisač filament HT-PLA-GF otporan na visoke temperature, ojačano staklenim vlaknima, mat, filament velike brzine 1.75 mm 1000 g plava boja, plava boja  1 St.

Polymaker PA18004 HT-PLA-GF 3D pisač filament HT-PLA-GF otporan na visoke temperature, ojačano staklenim vlaknima, mat,

10 Komad na zalihi Njemačka
Dostava sri, 28.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
1kg = 32,99 €
3D pisač filament XYZprinting ABS plastika 1.75 mm crna 600 g Ponovno punjenje

3D pisač filament XYZprinting ABS plastika 1.75 mm crna 600 g Ponovno punjenje

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
33,99 €
uklj. PDV,
1kg = 56,65 €
RAISE3D [S]5.11.00104 Premium 3D pisač filament PLA siromašan miris, visoka krutost 1.75 mm 1000 g žuta Premium 1 St.

RAISE3D [S]5.11.00104 Premium 3D pisač filament PLA siromašan miris, visoka krutost 1.75 mm 1000 g žuta Premium 1 St.

7 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
40,99 €
uklj. PDV,
1kg = 40,99 €
RAISE3D [S]5.11.00105 Premium 3D pisač filament PLA visoka krutost 1.75 mm 1000 g crna Premium 1 St.

RAISE3D [S]5.11.00105 Premium 3D pisač filament PLA visoka krutost 1.75 mm 1000 g crna Premium 1 St.

42 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
40,99 €
uklj. PDV,
1kg = 40,99 €
RAISE3D [S]5.11.00106 Premium 3D pisač filament PLA siromašan miris 1.75 mm 1000 g bijela Premium 1 St.

RAISE3D [S]5.11.00106 Premium 3D pisač filament PLA siromašan miris 1.75 mm 1000 g bijela Premium 1 St.

36 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
44,99 €
uklj. PDV,
1kg = 44,99 €
ESUN eMarble  3D pisač filament PLA Compound  1.75 mm 1 kg mramorna

ESUN eMarble 3D pisač filament PLA Compound 1.75 mm 1 kg mramorna

98 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
1kg = 32,99 €
ESUN 2706205  3D pisač filament PLA mat  1.75 mm 1 kg mat-bijela

ESUN 2706205 3D pisač filament PLA mat 1.75 mm 1 kg mat-bijela

225 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
25,99 €
uklj. PDV,
1kg = 25,99 €
ESUN ePLA-Matte Black  3D pisač filament PLA mat  1.75 mm 1 kg crna (mat)

ESUN ePLA-Matte Black 3D pisač filament PLA mat 1.75 mm 1 kg crna (mat)

999 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
25,99 €
uklj. PDV,
1kg = 25,99 €
Maertz PMMA-1012-003 PMMA-1012-003 3D pisač filament PLA mat mat 1.75 mm 1000 g bež boja  1 St.

Maertz PMMA-1012-003 PMMA-1012-003 3D pisač filament PLA mat mat 1.75 mm 1000 g bež boja 1 St.

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
21,99 €
uklj. PDV,
1kg = 21,99 €
Maertz PMMA-1011-006 PMMA-1011-006 3D pisač filament PETG kemijski otporan 1.75 mm 1000 g žuta  1 St.

Maertz PMMA-1011-006 PMMA-1011-006 3D pisač filament PETG kemijski otporan 1.75 mm 1000 g žuta 1 St.

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Maertz PMMA-1010-012 PMMA-1010-012 3D pisač filament ABS plastika kemijski otporan 2.85 mm 1000 g siva  1 St.

Maertz PMMA-1010-012 PMMA-1010-012 3D pisač filament ABS plastika kemijski otporan 2.85 mm 1000 g siva 1 St.

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Maertz PMMA-1011-002 PMMA-1011-002 3D pisač filament PETG kemijski otporan 1.75 mm 1000 g bijela  1 St.

Maertz PMMA-1011-002 PMMA-1011-002 3D pisač filament PETG kemijski otporan 1.75 mm 1000 g bijela 1 St.

28 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Maertz PMMA-1010-017 PMMA-1010-017 3D pisač filament ABS plastika kemijski otporan 2.85 mm 1000 g narančasta  1 St.

Maertz PMMA-1010-017 PMMA-1010-017 3D pisač filament ABS plastika kemijski otporan 2.85 mm 1000 g narančasta 1 St.

Dostava pon, 19.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Maertz PMMA-1009-020 PMMA-1009-020 3D pisač filament PLA Pro  2.85 mm 1000 g plava boja  1 St.

Maertz PMMA-1009-020 PMMA-1009-020 3D pisač filament PLA Pro 2.85 mm 1000 g plava boja 1 St.

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
Maertz PMMA-1009-019 PMMA-1009-019 3D pisač filament PLA Pro  2.85 mm 1000 g crvena  1 St.

Maertz PMMA-1009-019 PMMA-1009-019 3D pisač filament PLA Pro 2.85 mm 1000 g crvena 1 St.

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 18,99 €
BEDROCK 3D PLA-0021b450 PLA Silver 2.85 mm 4.500 g 3D pisač filament PLA  2.85 mm 4500 g srebrna  1 St.

BEDROCK 3D PLA-0021b450 PLA Silver 2.85 mm 4.500 g 3D pisač filament PLA 2.85 mm 4500 g srebrna 1 St.

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
139,99 €
uklj. PDV,
1kg = 31,11 €
BEDROCK 3D PLA-0021a450 PLA Silver 1.75 mm 4.500 g 3D pisač filament PLA  1.75 mm 4500 g srebrna  1 St.

BEDROCK 3D PLA-0021a450 PLA Silver 1.75 mm 4.500 g 3D pisač filament PLA 1.75 mm 4500 g srebrna 1 St.

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
139,99 €
uklj. PDV,
1kg = 31,11 €
BEDROCK 3D PLA-0004b075 PLA Red 2.85 mm 750 g 3D pisač filament PLA  2.85 mm 750 g crvena  1 St.

BEDROCK 3D PLA-0004b075 PLA Red 2.85 mm 750 g 3D pisač filament PLA 2.85 mm 750 g crvena 1 St.

8 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
23,99 €
uklj. PDV,
1kg = 31,99 €
BEDROCK 3D PLA-0003a250 PLA White 1.75 mm 2.500 g 3D pisač filament PLA  1.75 mm 2500 g bijela  1 St.

BEDROCK 3D PLA-0003a250 PLA White 1.75 mm 2.500 g 3D pisač filament PLA 1.75 mm 2500 g bijela 1 St.

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
77,99 €
uklj. PDV,
1kg = 31,20 €
BEDROCK 3D PLA-0003a450 PLA White 1.75 mm 4.500 g 3D pisač filament PLA  1.75 mm 4500 g bijela  1 St.

BEDROCK 3D PLA-0003a450 PLA White 1.75 mm 4.500 g 3D pisač filament PLA 1.75 mm 4500 g bijela 1 St.

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
139,99 €
uklj. PDV,
1kg = 31,11 €
BEDROCK 3D PLA-0002b450 PLA Black 2.85 mm 4.500 g 3D pisač filament PLA  2.85 mm 4500 g crna  1 St.

BEDROCK 3D PLA-0002b450 PLA Black 2.85 mm 4.500 g 3D pisač filament PLA 2.85 mm 4500 g crna 1 St.

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
139,99 €
uklj. PDV,
1kg = 31,11 €
BEDROCK 3D ABS-0109b075 ABS Red 2.85 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika  2.85 mm 750 g crvena  1 St.

BEDROCK 3D ABS-0109b075 ABS Red 2.85 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika 2.85 mm 750 g crvena 1 St.

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 50,65 €
BEDROCK 3D ABS-0108a075 ABS Black 1.75 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika  1.75 mm 750 g crna  1 St.

BEDROCK 3D ABS-0108a075 ABS Black 1.75 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika 1.75 mm 750 g crna 1 St.

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 50,65 €
BEDROCK 3D ABS-0101b075 ABS Natural White 2.85 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika  2.85 mm 750 g bijela  1 St.

BEDROCK 3D ABS-0101b075 ABS Natural White 2.85 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika 2.85 mm 750 g bijela 1 St.

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 50,65 €
BEDROCK 3D PR1-7502a850 PLA PRO1 Black 1.75 mm 8.500 g 3D pisač filament PLA Pro  1.75 mm 8500 g crna  1 St.

BEDROCK 3D PR1-7502a850 PLA PRO1 Black 1.75 mm 8.500 g 3D pisač filament PLA Pro 1.75 mm 8500 g crna 1 St.

1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
459,00 €
uklj. PDV,
1kg = 54,00 €
BEDROCK 3D PLAT-0502a400 PLA Tough Black 1.75 mm 4.000 g 3D pisač filament PLA+  1.75 mm 4000 g crna  1 St.

BEDROCK 3D PLAT-0502a400 PLA Tough Black 1.75 mm 4.000 g 3D pisač filament PLA+ 1.75 mm 4000 g crna 1 St.

Dostava pon, 19.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
194,99 €
uklj. PDV,
1kg = 48,75 €
BEDROCK 3D PLAT-0501b075 PLA Tough Natural 2.85 mm 750 g 3D pisač filament PLA+  2.85 mm 750 g prirodna  1 St.

BEDROCK 3D PLAT-0501b075 PLA Tough Natural 2.85 mm 750 g 3D pisač filament PLA+ 2.85 mm 750 g prirodna 1 St.

Dostava pon, 19.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 50,65 €
BEDROCK 3D PLA-0023b075 PLA Grey 2.85 mm 750 g 3D pisač filament PLA  2.85 mm 750 g siva  1 St.

BEDROCK 3D PLA-0023b075 PLA Grey 2.85 mm 750 g 3D pisač filament PLA 2.85 mm 750 g siva 1 St.

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
23,99 €
uklj. PDV,
1kg = 31,99 €
BEDROCK 3D Pet-0301b450 PET Natural 2.85 mm 4.500 g 3D pisač filament PET  2.85 mm 4500 g prirodna  1 St.

BEDROCK 3D Pet-0301b450 PET Natural 2.85 mm 4.500 g 3D pisač filament PET 2.85 mm 4500 g prirodna 1 St.

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
164,99 €
uklj. PDV,
1kg = 36,66 €
BEDROCK 3D BVOH-3021a035 BVOH 1.75 mm 350 g 3D pisač filament BVOH  1.75 mm 350 g prirodna  1 St.

BEDROCK 3D BVOH-3021a035 BVOH 1.75 mm 350 g 3D pisač filament BVOH 1.75 mm 350 g prirodna 1 St.

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
71,99 €
uklj. PDV,
1kg = 205,69 €
BEDROCK 3D BVOH-3021b035 BVOH 2.85 mm 350 g 3D pisač filament BVOH  2.85 mm 350 g prirodna  1 St.

BEDROCK 3D BVOH-3021b035 BVOH 2.85 mm 350 g 3D pisač filament BVOH 2.85 mm 350 g prirodna 1 St.

7 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
71,99 €
uklj. PDV,
1kg = 205,69 €
BEDROCK 3D Pet-0316a075 PET Yellow 1.75 mm 750 g 3D pisač filament PET  1.75 mm 750 g žuta  1 St.

BEDROCK 3D Pet-0316a075 PET Yellow 1.75 mm 750 g 3D pisač filament PET 1.75 mm 750 g žuta 1 St.

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
1kg = 42,65 €
BEDROCK 3D Pet-0314b075 PET Red 2.85 mm 750 g 3D pisač filament PET  2.85 mm 750 g crvena  1 St.

BEDROCK 3D Pet-0314b075 PET Red 2.85 mm 750 g 3D pisač filament PET 2.85 mm 750 g crvena 1 St.

1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
1kg = 42,65 €
BEDROCK 3D Pet-0303a075 PET White 1.75 mm 750 g 3D pisač filament PET  1.75 mm 750 g bijela  1 St.

BEDROCK 3D Pet-0303a075 PET White 1.75 mm 750 g 3D pisač filament PET 1.75 mm 750 g bijela 1 St.

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
1kg = 42,65 €
BEDROCK 3D Pet-0303b450 PET White 2.85 mm 4.500 g 3D pisač filament PET  2.85 mm 4500 g bijela  1 St.

BEDROCK 3D Pet-0303b450 PET White 2.85 mm 4.500 g 3D pisač filament PET 2.85 mm 4500 g bijela 1 St.

2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
164,99 €
uklj. PDV,
1kg = 36,66 €
BEDROCK 3D Pet-0302a075 PET Black 1.75 mm 750 g 3D pisač filament PET  1.75 mm 750 g crna  1 St.

BEDROCK 3D Pet-0302a075 PET Black 1.75 mm 750 g 3D pisač filament PET 1.75 mm 750 g crna 1 St.

Dostupno uskoro
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
1kg = 42,65 €
BEDROCK 3D PR1-7523a850 PLA PRO1 Grey 1.75 mm 8.500 g 3D pisač filament PLA Pro  1.75 mm 8500 g siva  1 St.

BEDROCK 3D PR1-7523a850 PLA PRO1 Grey 1.75 mm 8.500 g 3D pisač filament PLA Pro 1.75 mm 8500 g siva 1 St.

5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
439,00 €
uklj. PDV,
1kg = 51,65 €
BEDROCK 3D ABSF-0201a075 ABS Fusion+ Natural 1.75 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika  1.75 mm 750 g prirodna  1 St.

BEDROCK 3D ABSF-0201a075 ABS Fusion+ Natural 1.75 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika 1.75 mm 750 g prirodna 1 St.

4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
39,99 €
uklj. PDV,
1kg = 53,32 €
BEDROCK 3D ABSF-0208a075 ABS Fusion+ Black 1.75 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika  1.75 mm 750 g crna  1 St.

BEDROCK 3D ABSF-0208a075 ABS Fusion+ Black 1.75 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika 1.75 mm 750 g crna 1 St.

6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
33,99 €
uklj. PDV,
1kg = 45,32 €
BEDROCK 3D ABSF-0223a075 ABS Fusion+ Grey 1.75 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika  1.75 mm 750 g siva  1 St.

BEDROCK 3D ABSF-0223a075 ABS Fusion+ Grey 1.75 mm 750 g 3D pisač filament ABS plastika 1.75 mm 750 g siva 1 St.

1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
33,99 €
uklj. PDV,
1kg = 45,32 €
  • prethodni
  • 1
  • 2
  • ...
  • 17
  • sljedeći
%seoprefootercolumns%
  • 100% sigurnost kupnje

  • Dostava u 5 dana

  • Više od 800.000 proizvoda

  • Tehnička podrška

Informacije

Informacije

  • Opći uvjeti 

  • Naručivanje proizvoda

  • Načini plačanja

  • Dostava i PDV

  • Produženo jamstvo

  • Izvješće o održivosti

  • Informacije o pristupačnosti


Upoznajte nas

Upoznajte nas

  • O tvrtki Conrad

  • Conrad - Your sourcing platform

  • Eprocurement

  • Naše vlastite marke 

  • Conrad partnerski program

  • Conrad Partneri

  • Raskini ugovor


Naše usluge

Naše usluge

  • B2B prime - paket pogodnosti 

  • Usluga kalibriranja 

  • Kablovi na meter

  • PCB Servis 

  • Usluga nabave

  • Zahtjev za ponudu (RFQ)


Praktični linkovi

Praktični linkovi

  • Kategorije A - Ž

  • Brendovi A - Ž

  • Dokumentacijski centar

  • Povratak proizvoda

  • Informacije i pomoć


Newsletter

Molimo unesite važeću e-meil adresu!

☎ Kontakti

Ponedeljak - petak: 8:00 - 16:00

info@conrad.hr 

 

Načini plaćanja
  • Visa
  • Mastercard
Društveni mediji

Sve cijene proizvoda uključuju PDV i ne uključuju troškove dostave.

Sve cijene proizvoda uključuju PDV i ne uključuju troškove dostave.

Boch Brand Weeks
* Popust vrijedi samo za odmah dostupne artikle marki Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories i Dremel (status isporuke zeleni). Vrijedi do 04.10.2026 na conrad.hr. Ne može se kombinirati s drugim kodovima za popust. 1x po poslovnom kupcu/fizičkoj osobi. U pojedinačnim slučajevima može se primijeniti ograničenje prodajne količine.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* Popusti vrijede samo za artikle dostupne odmah (zeleni status isporuke): 10 % popusta na odabrane proizvode marke Schneider Electric i na cjelokupan asortiman marke Shelly. Vrijedi do 25. 10. 2026. na conrad.hr. Ne može se kombinirati s drugim promotivnim kodovima. Vrijedi 1x po poslovnom kupcu/fizičkoj osobi. U pojedinačnim slučajevima može doći do ograničenja količine kupnje.

  • Opći uvjeti

  • Zaštita podataka

  • Propisi in pravne informacije

  • Cookies conrad.hr

Usporedba proizvoda
Lista želja