Direktna poveznica
  • Conrad
  • Moj račun

    Prijava / Registracija

  • Košarica

  • Rasprodaja - provjerite najbolje cijene! Rasprodaja - provjerite najbolje cijene!
  • Brendovi

    Preporučeni brendovi

    Fluke
    Phoenix Contact
    Wiha
    TOOLCRAFT
    Weller
    Lapp
  • Usluge

    Usluge

    Zahtjev za ponudu
    Newsletter
    eProcurement
    eProcurement
    eProcurement
    eProcurement
  • Naši proizvodi
  • Moj račun
  • Lista želja
  • Odjava
Conrad

%categorydescription%

bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Vrsta proizvoda
čelični čavli58
čavli s utorom32
stropni čavli10
čavli za krovnu ljepenku8
čavao za laganu građevinsku ploču7
čavli za krovne grede6
U-čavli6
spiralni čavli5
čavli4
sidreni čavao4
sitor čavli4
udarni čavli3
upušteni čavli3
čavao s kukom2
čavli s lećastom glavom2
čavli za ljepenke2
Cijena
€ - €
Marka
SWG110
TOOLCRAFT32
Fischer5
STANLEY3
kwb2
VBW2
OBO Bettermann1
Pollmann Elektrotechnik1
Sadržaj
1 St.3
65 St.1
100 St.19
150 St.2
160 St.1
200 St.1
250 St.16
325 St.1
330 St.1
420 St.1
500 St.26
500 g2
550 St.1
600 St.1
750 St.1
1 kg11
1050 St.1
1150 St.1
1500 St.1
2100 St.1
2.5 kg43
2805 St.1
5 kg20
Materijal
čelik156
Dužina
mm - mm
6 mm4
8 mm4
10 mm8
12 mm5
15 mm6
16 mm1
18 mm2
20 mm8
25 mm5
30 mm6
31 mm1
34 mm1
35 mm3
38 mm1
40 mm8
45 mm2
50 mm9
55 mm3
60 mm8
65 mm8
70 mm9
80 mm9
90 mm4
100 mm8
110 mm2
120 mm4
130 mm3
140 mm2
150 mm2
160 mm3
180 mm3
210 mm3
230 mm3
260 mm2
280 mm1
300 mm1
Novosti i ponude

Celicni Cavao

156 rezultata

SWG  4009155651538 čavli za ljepenke  (Ø x D) 2.8 mm x 30 mm čelik vruće pocinčani  2.5 kg

SWG 4009155651538 čavli za ljepenke (Ø x D) 2.8 mm x 30 mm čelik vruće pocinčani 2.5 kg

33 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
1kg = 10,80 €
SWG  4009155664613 spiralni čavli  (Ø x D) 3.6 mm x 50 mm čelik pocinčani 250 St.

SWG 4009155664613 spiralni čavli (Ø x D) 3.6 mm x 50 mm čelik pocinčani 250 St.

59 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
16,99 €
uklj. PDV,
SWG  4009155675411 spiralni čavli  (Ø x D) 3.8 mm x 65 mm čelik pocinčani 250 St.

SWG 4009155675411 spiralni čavli (Ø x D) 3.8 mm x 65 mm čelik pocinčani 250 St.

61 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
SWG  4009155651217 spiralni čavli  (Ø x D) 4.2 mm x 70 mm čelik pocinčani 250 St.

SWG 4009155651217 spiralni čavli (Ø x D) 4.2 mm x 70 mm čelik pocinčani 250 St.

37 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
21,99 €
uklj. PDV,
SWG  4009155740157 čelični čavli  (Ø x D) 2.2 mm x 55 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 4009155740157 čelični čavli (Ø x D) 2.2 mm x 55 mm čelik pocinčani 2.5 kg

27 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
20,99 €
uklj. PDV,
1kg = 8,40 €
SWG  4009155718026 čelični čavli  (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 4009155718026 čelični čavli (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm čelik pocinčani 2.5 kg

91 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
1kg = 8,00 €
SWG  4009155718118 čelični čavli  (Ø x D) 4.2 mm x 120 mm čelik pocinčani 1 kg

SWG 4009155718118 čelični čavli (Ø x D) 4.2 mm x 120 mm čelik pocinčani 1 kg

4 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
12,99 €
uklj. PDV,
1kg = 12,99 €
SWG  97994312070 čelični čavli  (Ø x D) 4.2 mm x 120 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 97994312070 čelični čavli (Ø x D) 4.2 mm x 120 mm čelik pocinčani 2.5 kg

22 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
1kg = 8,00 €
SWG  97994713070 čelični čavli  (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm čelik pocinčani 5 kg

SWG 97994713070 čelični čavli (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm čelik pocinčani 5 kg

18 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
34,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,00 €
SWG  4009146419529 sitor čavli  (Ø x D) 3.6 mm x 80 mm čelik  5 kg

SWG 4009146419529 sitor čavli (Ø x D) 3.6 mm x 80 mm čelik 5 kg

243 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
29,99 €
uklj. PDV,
1kg = 6,00 €Min. 3 orderunit.few.PAK
SWG  4009155161044 čelični čavli  (Ø x D) 6 mm x 180 mm čelik pocinčani 5 kg

SWG 4009155161044 čelični čavli (Ø x D) 6 mm x 180 mm čelik pocinčani 5 kg

14 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
37,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,60 €
SWG  4009146419512 sitor čavli  (Ø x D) 3.2 mm x 70 mm čelik  5 kg

SWG 4009146419512 sitor čavli (Ø x D) 3.2 mm x 70 mm čelik 5 kg

3 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
21,99 €
uklj. PDV,
1kg = 4,40 €
SWG  9784363470 U-čavli   čelik vruće pocinčani  2.5 kg

SWG 9784363470 U-čavli čelik vruće pocinčani 2.5 kg

121 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
25,99 €
uklj. PDV,
1kg = 10,40 €
SWG  9784202070 U-čavli   čelik vruće pocinčani  1 kg

SWG 9784202070 U-čavli čelik vruće pocinčani 1 kg

3 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
14,99 €
uklj. PDV,
1kg = 14,99 €
SWG  9784262570 U-čavli   čelik vruće pocinčani  2.5 kg

SWG 9784262570 U-čavli čelik vruće pocinčani 2.5 kg

23 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
28,99 €
uklj. PDV,
1kg = 11,60 €
SWG  9785272570 čavli za krovnu ljepenku  (Ø x D) 2.5 mm x 25 mm čelik vruće pocinčani  2.5 kg

SWG 9785272570 čavli za krovnu ljepenku (Ø x D) 2.5 mm x 25 mm čelik vruće pocinčani 2.5 kg

96 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
29,99 €
uklj. PDV,
1kg = 12,00 €
SWG  4009155123288 čelični čavli  (Ø x D) 1.2 mm x 20 mm čelik  500 g

SWG 4009155123288 čelični čavli (Ø x D) 1.2 mm x 20 mm čelik 500 g

5 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
9,99 €
uklj. PDV,
1kg = 19,98 €
SWG  9786328070 čelični čavli  (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm čelik  2.5 kg

SWG 9786328070 čelični čavli (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm čelik 2.5 kg

256 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
17,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,20 €
SWG  97863910070 čelični čavli  (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm čelik  2.5 kg

SWG 97863910070 čelični čavli (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm čelik 2.5 kg

306 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
17,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,20 €
SWG  9786326570 čelični čavli  (Ø x D) 3.1 mm x 65 mm čelik  2.5 kg

SWG 9786326570 čelični čavli (Ø x D) 3.1 mm x 65 mm čelik 2.5 kg

20 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
17,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,20 €
SWG  4009155716886 čelični čavli  (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm čelik  2.5 kg

SWG 4009155716886 čelični čavli (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm čelik 2.5 kg

76 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
17,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,20 €
SWG  97867021170 čelični čavli  (Ø x D) 7 mm x 210 mm čelik  2.5 kg

SWG 97867021170 čelični čavli (Ø x D) 7 mm x 210 mm čelik 2.5 kg

193 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
20,99 €
uklj. PDV,
1kg = 8,40 €
SWG  4009155751559 čavli  (Ø x D) 2.5 mm x 40 mm čelik obojen plavom bojom 600 St.

SWG 4009155751559 čavli (Ø x D) 2.5 mm x 40 mm čelik obojen plavom bojom 600 St.

5 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
25,99 €
uklj. PDV,
SWG  9793318070 čavao za laganu građevinsku ploču   (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 9793318070 čavao za laganu građevinsku ploču (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm čelik pocinčani 2.5 kg

237 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
28,99 €
uklj. PDV,
1kg = 11,60 €
SWG  4009155651453 čavao za laganu građevinsku ploču   (Ø x D) 3.1 mm x 40 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 4009155651453 čavao za laganu građevinsku ploču (Ø x D) 3.1 mm x 40 mm čelik pocinčani 2.5 kg

96 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
28,99 €
uklj. PDV,
1kg = 11,60 €
SWG  97864411070 čelični čavli  (Ø x D) 4.2 mm x 110 mm čelik  420 St.
Slika slična

SWG 97864411070 čelični čavli (Ø x D) 4.2 mm x 110 mm čelik 420 St.

44 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
Fischer Deckennagel FDN II 6/5 545636 stropni čavli     100 St.

Fischer Deckennagel FDN II 6/5 545636 stropni čavli 100 St.

30 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
30,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386194 čavli s utorom  (Ø x D) 3 mm x 6 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5386194 čavli s utorom (Ø x D) 3 mm x 6 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386191 čavli s utorom  (Ø x D) 2 mm x 10 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5386191 čavli s utorom (Ø x D) 2 mm x 10 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386188 čavli s utorom  (Ø x D) 2 mm x 8 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5386188 čavli s utorom (Ø x D) 2 mm x 8 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
20,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386185 čavli s utorom  (Ø x D) 2 mm x 6 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5386185 čavli s utorom (Ø x D) 2 mm x 6 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
20,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386212 čavli s utorom  (Ø x D) 4 mm x 12 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5386212 čavli s utorom (Ø x D) 4 mm x 12 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
30,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386206 čavli s utorom  (Ø x D) 3 mm x 18 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5386206 čavli s utorom (Ø x D) 3 mm x 18 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386203 čavli s utorom  (Ø x D) 3 mm x 12 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5386203 čavli s utorom (Ø x D) 3 mm x 12 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
30,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386221 čavli s utorom  (Ø x D) 5 mm x 15 mm čelik  250 St.

TOOLCRAFT TO-5386221 čavli s utorom (Ø x D) 5 mm x 15 mm čelik 250 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
SWG  905364519 stropni čavli  (Ø x D) 6 mm x 45 mm čelik pocinčani 100 St.

SWG 905364519 stropni čavli (Ø x D) 6 mm x 45 mm čelik pocinčani 100 St.

157 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
25,99 €
uklj. PDV,
SWG  90500606519 stropni čavli  (Ø x D) 6 mm x 70 mm čelik pocinčani 100 St.
Slika slična

SWG 90500606519 stropni čavli (Ø x D) 6 mm x 70 mm čelik pocinčani 100 St.

28 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
49,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5439189 čavli s utorom  (Ø x D) 3 mm x 18 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5439189 čavli s utorom (Ø x D) 3 mm x 18 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5439186 čavli s utorom  (Ø x D) 3 mm x 12 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5439186 čavli s utorom (Ø x D) 3 mm x 12 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
30,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5439183 čavli s utorom  (Ø x D) 3 mm x 10 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5439183 čavli s utorom (Ø x D) 3 mm x 10 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
33,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5439195 čavli s utorom  (Ø x D) 4 mm x 12 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5439195 čavli s utorom (Ø x D) 4 mm x 12 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
30,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5439213 čavli s utorom   čelik  250 St.

TOOLCRAFT TO-5439213 čavli s utorom čelik 250 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
57,99 €
uklj. PDV,
SWG  97966228019 čavli za krovne grede  (Ø x D) 6 mm x 280 mm čelik pocinčani 100 St.
Slika slična

SWG 97966228019 čavli za krovne grede (Ø x D) 6 mm x 280 mm čelik pocinčani 100 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
75,99 €
uklj. PDV,
Fischer FDZ 6/35 554898 stropni čavli   čelik galvansko pocinčani 100 St.

Fischer FDZ 6/35 554898 stropni čavli čelik galvansko pocinčani 100 St.

30 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
48,99 €
uklj. PDV,
SWG  4009155726113 U-čavli   čelik vruće pocinčani  1 kg

SWG 4009155726113 U-čavli čelik vruće pocinčani 1 kg

15 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
14,99 €
uklj. PDV,
1kg = 14,99 €
-13 %
SWG  9784252570 U-čavli   čelik vruće pocinčani  1 kg

SWG 9784252570 U-čavli čelik vruće pocinčani 1 kg

3 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
14,99 €12,99 €
uklj. PDV,
1kg = 12,99 €
SWG  9784323170 U-čavli   čelik vruće pocinčani  2.5 kg

SWG 9784323170 U-čavli čelik vruće pocinčani 2.5 kg

83 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
26,99 €
uklj. PDV,
1kg = 10,80 €
SWG  9785263070 čavli za krovnu ljepenku  (Ø x D) 2.5 mm x 30 mm čelik vruće pocinčani  2.5 kg

SWG 9785263070 čavli za krovnu ljepenku (Ø x D) 2.5 mm x 30 mm čelik vruće pocinčani 2.5 kg

122 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
29,99 €
uklj. PDV,
1kg = 12,00 €
SWG  4009155364575 čelični čavli  (Ø x D) 2 mm x 40 mm čelik  2.5 kg

SWG 4009155364575 čelični čavli (Ø x D) 2 mm x 40 mm čelik 2.5 kg

171 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
17,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,20 €
SWG  4009155179315 čelični čavli  (Ø x D) 3.1 mm x 65 mm čelik  5 kg

SWG 4009155179315 čelični čavli (Ø x D) 3.1 mm x 65 mm čelik 5 kg

100 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
1kg = 6,40 €
SWG  1760257065 čelični čavli  (Ø x D) 3.4 mm x 90 mm čelik  5 kg

SWG 1760257065 čelični čavli (Ø x D) 3.4 mm x 90 mm čelik 5 kg

61 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
1kg = 6,40 €
SWG  4009155166070 čelični čavli  (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm čelik  2.5 kg

SWG 4009155166070 čelični čavli (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm čelik 2.5 kg

194 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,60 €
SWG  97864311070 čelični čavli  (Ø x D) 4.2 mm x 110 mm čelik  2.5 kg

SWG 97864311070 čelični čavli (Ø x D) 4.2 mm x 110 mm čelik 2.5 kg

16 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
17,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,20 €
SWG  4009155717050 čelični čavli  (Ø x D) 6 mm x 180 mm čelik  2.5 kg

SWG 4009155717050 čelični čavli (Ø x D) 6 mm x 180 mm čelik 2.5 kg

39 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
17,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,20 €
SWG  97933810070 čavao za laganu građevinsku ploču   (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 97933810070 čavao za laganu građevinsku ploču (Ø x D) 3.8 mm x 100 mm čelik pocinčani 2.5 kg

175 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
28,99 €
uklj. PDV,
1kg = 11,60 €
SWG  905363510 stropni čavli  (Ø x D) 6 mm x 35 mm čelik galvansko pocinčani 100 St.

SWG 905363510 stropni čavli (Ø x D) 6 mm x 35 mm čelik galvansko pocinčani 100 St.

Dostava uto, 19.1. 2027
Prodaja i isporukaConrad Electronic
46,99 €
uklj. PDV,
SWG  905366510 stropni čavli  (Ø x D) 6 mm x 65 mm čelik galvansko pocinčani 100 St.

SWG 905366510 stropni čavli (Ø x D) 6 mm x 65 mm čelik galvansko pocinčani 100 St.

Dostava uto, 19.1. 2027
Prodaja i isporukaConrad Electronic
79,99 €
uklj. PDV,
SWG  4009155651224 spiralni čavli  (Ø x D) 4.2 mm x 80 mm čelik pocinčani 250 St.

SWG 4009155651224 spiralni čavli (Ø x D) 4.2 mm x 80 mm čelik pocinčani 250 St.

61 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
24,99 €
uklj. PDV,
SWG  4009155160979 čelični čavli  (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 4009155160979 čelični čavli (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm čelik pocinčani 2.5 kg

129 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
1kg = 8,00 €
SWG  9799214070 čelični čavli  (Ø x D) 2 mm x 40 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 9799214070 čelični čavli (Ø x D) 2 mm x 40 mm čelik pocinčani 2.5 kg

39 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
1kg = 8,00 €
SWG  4009155718163 čelični čavli  (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 4009155718163 čelični čavli (Ø x D) 4.6 mm x 130 mm čelik pocinčani 2.5 kg

16 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
1kg = 8,00 €
SWG  19288010 čelični čavli  (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm čelik pocinčani 5 kg

SWG 19288010 čelični čavli (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm čelik pocinčani 5 kg

56 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
33,99 €
uklj. PDV,
1kg = 6,80 €
SWG  176241665 čelični čavli  (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 176241665 čelični čavli (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm čelik pocinčani 2.5 kg

117 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
1kg = 8,00 €
SWG  9799359070 čelični čavli  (Ø x D) 3.4 mm x 90 mm čelik pocinčani 2.5 kg

SWG 9799359070 čelični čavli (Ø x D) 3.4 mm x 90 mm čelik pocinčani 2.5 kg

30 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
1kg = 8,00 €
SWG  4009146433884 sitor čavli  (Ø x D) 4.1 mm x 100 mm čelik  1 kg

SWG 4009146433884 sitor čavli (Ø x D) 4.1 mm x 100 mm čelik 1 kg

24 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
10,99 €
uklj. PDV,
1kg = 10,99 €
SWG  9825285012 čavli za krovnu ljepenku  (Ø x D) 3 mm x 50 mm čelik vruće pocinčani  5 kg

SWG 9825285012 čavli za krovnu ljepenku (Ø x D) 3 mm x 50 mm čelik vruće pocinčani 5 kg

Dostava čet, 15.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
36,99 €
uklj. PDV,
1kg = 7,40 €
-22 %
SWG  97864412070 čelični čavli  (Ø x D) 4.2 mm x 120 mm čelik  330 St.
Slika slična

SWG 97864412070 čelični čavli (Ø x D) 4.2 mm x 120 mm čelik 330 St.

67 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €24,99 €
uklj. PDV,
SWG  97865616070 čelični čavli  (Ø x D) 5.5 mm x 160 mm čelik  160 St.
Slika slična

SWG 97865616070 čelični čavli (Ø x D) 5.5 mm x 160 mm čelik 160 St.

23 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
31,99 €
uklj. PDV,
SWG  9799502275 čelični čavli  (Ø x D) 2.2 mm x 50 mm čelik  2805 St.
Slika slična

SWG 9799502275 čelični čavli (Ø x D) 2.2 mm x 50 mm čelik 2805 St.

100 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
46,99 €
uklj. PDV,
SWG  97868123070 čelični čavli  (Ø x D) 7.6 mm x 230 mm čelik  65 St.
Slika slična

SWG 97868123070 čelični čavli (Ø x D) 7.6 mm x 230 mm čelik 65 St.

19 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
32,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386230 čavli s utorom  (Ø x D) 6 mm x 20 mm čelik  250 St.

TOOLCRAFT TO-5386230 čavli s utorom (Ø x D) 6 mm x 20 mm čelik 250 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
57,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386218 čavli s utorom  (Ø x D) 5 mm x 10 mm čelik  250 St.

TOOLCRAFT TO-5386218 čavli s utorom (Ø x D) 5 mm x 10 mm čelik 250 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
24,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5386224 čavli s utorom  (Ø x D) 5 mm x 20 mm čelik  250 St.

TOOLCRAFT TO-5386224 čavli s utorom (Ø x D) 5 mm x 20 mm čelik 250 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
29,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5439180 čavli s utorom  (Ø x D) 3 mm x 8 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5439180 čavli s utorom (Ø x D) 3 mm x 8 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
25,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5439177 čavli s utorom  (Ø x D) 3 mm x 6 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5439177 čavli s utorom (Ø x D) 3 mm x 6 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
22,99 €
uklj. PDV,
TOOLCRAFT  TO-5439174 čavli s utorom  (Ø x D) 2 mm x 10 mm čelik  500 St.

TOOLCRAFT TO-5439174 čavli s utorom (Ø x D) 2 mm x 10 mm čelik 500 St.

10 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
19,99 €
uklj. PDV,
OBO Bettermann 362 30 BK 3353303 čavli s lećastom glavom  (Ø x D) 2 mm x 30 mm čelik otvrdnut 100 St.

OBO Bettermann 362 30 BK 3353303 čavli s lećastom glavom (Ø x D) 2 mm x 30 mm čelik otvrdnut 100 St.

25 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
4,79 €
uklj. PDV,
STANLEY  1-SWK-BN050T upušteni čavli   čelik  1 St.

STANLEY 1-SWK-BN050T upušteni čavli čelik 1 St.

Dostava uto, 13.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
8,49 €
uklj. PDV,
Fischer FDZ 6/5 554899 stropni čavli   čelik galvansko pocinčani 100 St.

Fischer FDZ 6/5 554899 stropni čavli čelik galvansko pocinčani 100 St.

30 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
24,99 €
uklj. PDV,
SWG  68511908819 sidreni čavao  (Ø x D) 4 mm x 40 mm čelik pocinčani 500 St.
Slika slična

SWG 68511908819 sidreni čavao (Ø x D) 4 mm x 40 mm čelik pocinčani 500 St.

74 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
18,99 €
uklj. PDV,
SWG  90500603519 stropni čavli  (Ø x D) 6 mm x 40 mm čelik pocinčani 100 St.
Slika slična

SWG 90500603519 stropni čavli (Ø x D) 6 mm x 40 mm čelik pocinčani 100 St.

262 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
30,99 €
uklj. PDV,
kwb  355719 udarni čavli      750 St.

kwb 355719 udarni čavli 750 St.

1 Set na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
9,49 €
uklj. PDV,
kwb  355728 udarni čavli      500 St.

kwb 355728 udarni čavli 500 St.

Dostava uto, 13.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
7,99 €
uklj. PDV,
SWG  9826317012 čelični čavli  (Ø x D) 3.1 mm x 70 mm čelik  5 kg

SWG 9826317012 čelični čavli (Ø x D) 3.1 mm x 70 mm čelik 5 kg

6 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
21,99 €
uklj. PDV,
1kg = 4,40 €
SWG  97966230019 čavli za krovne grede  (Ø x D) 6 mm x 300 mm čelik pocinčani 100 St.
Slika slična

SWG 97966230019 čavli za krovne grede (Ø x D) 6 mm x 300 mm čelik pocinčani 100 St.

8 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 16.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
79,99 €
uklj. PDV,
Novo
Pollmann Elektrotechnik 1930211 1930211 čavli s lećastom glavom  (Ø x D) 2 mm x 50 mm čelik galvansko pocinčani, otvrdnut 100 St.

Pollmann Elektrotechnik 1930211 1930211 čavli s lećastom glavom (Ø x D) 2 mm x 50 mm čelik galvansko pocinčani, otvrdnut

Dostava pon, 9.11.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
4,79 €
uklj. PDV,
SWG Clou pointe tête plate 9826318012 čavli  (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm čelik  5 kg

SWG Clou pointe tête plate 9826318012 čavli (Ø x D) 3.1 mm x 80 mm čelik 5 kg

2 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
29,99 €
uklj. PDV,
1kg = 6,00 €
SWG  4009155716381 čavli za krovnu ljepenku  (Ø x D) 2.8 mm x 16 mm čelik vruće pocinčani  1 kg

SWG 4009155716381 čavli za krovnu ljepenku (Ø x D) 2.8 mm x 16 mm čelik vruće pocinčani 1 kg

4 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
15,99 €
uklj. PDV,
1kg = 15,99 €
SWG  4009155604848 čavli za krovnu ljepenku  (Ø x D) 2.5 mm x 25 mm čelik vruće pocinčani  1 kg

SWG 4009155604848 čavli za krovnu ljepenku (Ø x D) 2.5 mm x 25 mm čelik vruće pocinčani 1 kg

7 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
15,99 €
uklj. PDV,
1kg = 15,99 €
SWG  9786256070 čelični čavli  (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm čelik  1 kg

SWG 9786256070 čelični čavli (Ø x D) 2.5 mm x 60 mm čelik 1 kg

12 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava uto, 6.10.
Prodaja i isporukaConrad Electronic
8,99 €
uklj. PDV,
1kg = 8,99 €
  • prethodni
  • 1
  • 2
  • sljedeći
%seoprefootercolumns%
  • 100% sigurnost kupnje

  • Dostava u 5 dana

  • Više od 800.000 proizvoda

  • Tehnička podrška

Informacije

Informacije

  • Opći uvjeti 

  • Naručivanje proizvoda

  • Načini plačanja

  • Dostava i PDV

  • Produženo jamstvo

  • Izvješće o održivosti

  • Informacije o pristupačnosti


Upoznajte nas

Upoznajte nas

  • O tvrtki Conrad

  • Conrad - Your sourcing platform

  • Eprocurement

  • Naše vlastite marke 

  • Conrad partnerski program

  • Conrad Partneri

  • Raskini ugovor


Naše usluge

Naše usluge

  • B2B prime - paket pogodnosti 

  • Usluga kalibriranja 

  • Kablovi na meter

  • PCB Servis 

  • Usluga nabave

  • Zahtjev za ponudu (RFQ)


Praktični linkovi

Praktični linkovi

  • Kategorije A - Ž

  • Brendovi A - Ž

  • Dokumentacijski centar

  • Povratak proizvoda

  • Informacije i pomoć


Newsletter

Molimo unesite važeću e-meil adresu!

☎ Kontakti

Ponedeljak - petak: 8:00 - 16:00

info@conrad.hr 

 

Načini plaćanja
  • Visa
  • Mastercard
Društveni mediji

Sve cijene proizvoda uključuju PDV i ne uključuju troškove dostave.

Sve cijene proizvoda uključuju PDV i ne uključuju troškove dostave.

Boch Brand Weeks
* Popust vrijedi samo za odmah dostupne artikle marki Bosch Professional, Bosch Home & Garden, Bosch Accessories i Dremel (status isporuke zeleni). Vrijedi do 04.10.2026 na conrad.hr. Ne može se kombinirati s drugim kodovima za popust. 1x po poslovnom kupcu/fizičkoj osobi. U pojedinačnim slučajevima može se primijeniti ograničenje prodajne količine.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* Popusti vrijede samo za artikle dostupne odmah (zeleni status isporuke): 10 % popusta na odabrane proizvode marke Schneider Electric i na cjelokupan asortiman marke Shelly. Vrijedi do 25. 10. 2026. na conrad.hr. Ne može se kombinirati s drugim promotivnim kodovima. Vrijedi 1x po poslovnom kupcu/fizičkoj osobi. U pojedinačnim slučajevima može doći do ograničenja količine kupnje.

  • Opći uvjeti

  • Zaštita podataka

  • Propisi in pravne informacije

  • Cookies conrad.hr

Usporedba proizvoda
Lista želja