- Vrsta proizvoda
- boja od sintetičkih smola9pletenica9podminiaturna žarulja9set četkica5akrilna boja3grlo žarulje3mikro žarulja3miniaturna žarulja3vodena boja3akrilna boja za zračno prskanje2flomaster za modele željeznice2teksturna boja za modele željeznica2airbrush početni set1aluminijski stalak za model automobila1boca s komprimiranim zrakom 420 ml1boja nijansiranja za modele željeznice1dizajnerski set1držač role1emajl boja1folija1križni odvijač1krokodilske stezaljke za stalak za lakiranje1lexan škare savijene1okrugli kist1olovka1pištolj za vruće ljepljenje na bateriju1plosnati kist1podloga za odvijač1podmetači1polikarbonat boja1praškasta boja za modele željeznice1razrjeđivač za modele željeznice1rezni ploter1set brusnih papira1spužva za brušenje zrnatost 20001spužva za brušenje zrnatost 30001traka za maskiranje s dozatorom1weathering četka1zračna cijev 1/8" - 1/8" 3m1zračna cijev 1/8" 1,5 m1
- Cijena
- Marka
- Tamiya19TRU COMPONENTS14EXTRON Modellbau9BELI-BECO5Cricut5Donau Elektronik5ZAHN Pinsel5Revell4Absima3econ connect2Elita2Reely2Vallejo2HOTO1Kash1Loklik1
- Porodica boja
- žuta (yellow)8zelena (green)7smeđa (brown)6plava (blue)5siva (grey)4crvena (red)4bijela (white)4crna (black)3narančasta (orange)2zlatna (zlato)1
- Sadržaj
- 14 ml118 ml323 ml4100 ml2150 ml1250 ml1400 ml91 St.181 Set18 St.1
- Spremnik
- sprej10limenka5staklena posuda4
- Određene značajke kabela
- Podnožje
- Nazivni napon
- Klasa energetske učinkovitosti
- Nazivna struja - zaokružena
- Boja svjetla
- Certifications
- Snaga
- Poprečni presjek (po žili)
- Broj žica
- Materijal
- Veličina četke
- Često tražene kategorije:
- Novosti i ponude
Akcija Oprema Za Modelarstvo
82 rezultataDetails | Cijena | Dostupnost | Materijal | Priključak | Podnožje | Broj žica | Poprečni presjek (po žili) | Porodica boja | Određene značajke kabela | Sadržaj | Spremnik | Veličina četke | Certifications | Širina | Dužina | Nazivni napon | Klasa energetske učinkovitosti | Boja svjetla | Nazivna struja - zaokružena | Snaga | Širina reza | Tip kabela | Ljepljivi stik Ø | Napon | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17,99 € sa PDV-om 1 Set na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
-15% 1l = 26,17 €, sa PDV-om 9 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
![]() 164,99 € sa PDV-om 1 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
6,49 € sa PDV-om 36 Setovi na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | poliamid | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
sa PDV-om 18 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
![]() -53% 3,79 € 1,79 € sa PDV-om 6 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | žice | bi-pin 4 mm | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
4,29 € 1m = 0,86 €, sa PDV-om 2 Setovi na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | 2 x | 0.08 mm² | crvena (red) | fleksibilan, plosnata izvedba | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
-63% 3,99 € 1,49 € 1m = 0,30 €, sa PDV-om 18 Setovi na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | 2 x | 0.08 mm² | plava (blue) | fleksibilan, plosnata izvedba | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
1l = 99,96 €, sa PDV-om 4 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | smeđa (brown) | - | 250 ml | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
![]() 2,79 € 1l = 155,00 €, sa PDV-om 64 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | žuta (yellow) | - | 18 ml | limenka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
sa PDV-om 1 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
5,99 € 1m = 0,60 €, sa PDV-om 5 Setovi na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | 2 x | 0.04 mm² | crvena (red) | fleksibilan, plosnata izvedba | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
28,99 € 1m = 0,29 €, sa PDV-om 1 Set na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | 2 x | 0.08 mm² | bijela (white) | fleksibilan, plosnata izvedba | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
sa PDV-om 37 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
![]() 9,49 € 1l = 23,73 €, sa PDV-om 4 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | narančasta (orange) | - | 400 ml | sprej | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
8,99 € sa PDV-om 37 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
sa PDV-om 6 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | sintetička kosa | - | - | - | - | - | - | - | - | 37 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
5,49 € sa PDV-om 36 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | pjena | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||
![]() 1l = 169,04 €, sa PDV-om 5 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | crna (black), plava (blue), smeđa (brown), zlatna (zlato), siva (grey) | - | 8 St. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
2,29 € 1m = 0,46 €, sa PDV-om 13 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | 2 x | 0.14 mm² | crvena (red) | fleksibilan, plosnata izvedba | - | - | - | RoHS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
6,99 € 1l = 46,60 €, sa PDV-om 3 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | plava (blue), zelena (green) | - | 150 ml | limenka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
![]() 1l = 305,00 €, sa PDV-om 53 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | crvena (red) | - | 18 ml | limenka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
![]() Slika slična 2,49 € sa PDV-om 29 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | banana utikač 2,6 mm | e10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
1m = 0,44 €, sa PDV-om 26 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 18 mm | 18 m | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
![]() -26% 3,79 € 2,79 € 1l = 155,00 €, sa PDV-om 16 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | zelena (green) | - | 18 ml | limenka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
2,29 € sa PDV-om 74 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | sintetika | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
3,99 € 1m² = 37,64 €, sa PDV-om 23 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
-27% 14,99 € 10,99 € sa PDV-om 2 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | smeđa (brown), siva (grey) | - | 1 Set | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
5,49 € sa PDV-om 4 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | zelena (green) | - | 1 St. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||
4,29 € 1m = 0,86 €, sa PDV-om 4 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | 3 x | 0.25 mm² | smeđa (brown), zelena (green), bijela (white) | fleksibilan, plosnata izvedba | - | - | - | RoHS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
-60% 1,49 € 0,59 € sa PDV-om 127 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | kraj žice | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 12 V, 6 V | n.rel. (EENRPS00) | zelena | NaN A | - | - | - | - | - | |||
-55% 3,29 € 1,49 € sa PDV-om 103 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | t1 | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 12 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 25 mA | 0.30 W | - | - | - | - | |||
4,79 € 1l = 208,26 €, sa PDV-om 33 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | žuta (yellow) | - | 23 ml | staklena posuda | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
8,99 € 1l = 22,48 €, sa PDV-om 1 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | zelena (green) | - | 400 ml | sprej | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
9,49 € 1l = 23,73 €, sa PDV-om 3 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | bijela (white) | - | 400 ml | sprej | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
9,49 € 1l = 23,73 €, sa PDV-om 5 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | žuta (yellow) | - | 400 ml | sprej | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
9,49 € 1l = 23,73 €, sa PDV-om 6 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | žuta (yellow) | - | 400 ml | sprej | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
3,49 € sa PDV-om 48 Setovi na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
1m² = 64,81 €, sa PDV-om 1 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 14 cm | - | - | - | |||
![]() 4,79 € 1l = 208,26 €, sa PDV-om 21 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | siva (grey) | - | 23 ml | staklena posuda | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
1l = 235,00 €, sa PDV-om 113 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | žuta (yellow) | - | 14 ml | limenka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
2,79 € 1l = 164,12 €, sa PDV-om 7 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | 1 St. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
1l = 109,90 €, sa PDV-om 25 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | smeđa (brown) | - | 100 ml | sprej | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
![]() Slika slična -51% 1,99 € 0,97 € sa PDV-om 80 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | mg5.7s/9 | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 14 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 80 mA | 1.12 W | - | - | - | - | |||
![]() Slika slična -47% 2,79 € 1,49 € sa PDV-om 79 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | mg5.7s/9 | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 36 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 30 mA | 1.08 W | - | - | - | - | |||
![]() Slika slična -46% 3,29 € 1,79 € sa PDV-om 62 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | mg5.7s/9 | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 60 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 20 mA | 1.20 W | - | - | - | - | |||
9,49 € 1l = 23,73 €, sa PDV-om 4 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | zelena (green), žuta (yellow) | - | 400 ml | sprej | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
1,49 € sa PDV-om 21 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | kraj žice | - | - | - | - | 1 St. | - | - | - | - | - | 16 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 30 mA | 0.48 W | - | - | - | - | |||
1,79 € 1m = 0,36 €, sa PDV-om 1 Set na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | 2 x | 0.08 mm² | žuta (yellow) | fleksibilan, plosnata izvedba | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
25,99 € 1m = 1,30 €, sa PDV-om 2 Setovi na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | 2 x | 1.50 mm² | crna (black) | fleksibilan, vatrostalan | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | LiY-Z | - | - | |||
-14% sa PDV-om 420 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 7 mm | 5 V | |||
7,49 € sa PDV-om 1 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
59,99 € sa PDV-om 1 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
sa PDV-om 27 Setovi na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | poliamid | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
5,49 € sa PDV-om 12 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
4,79 € 1l = 208,26 €, sa PDV-om 10 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | plava (blue) | - | 23 ml | staklena posuda | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
8,49 € sa PDV-om 10 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | Toray | - | - | - | - | - | - | - | - | 12, 20 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
12,99 € 1m² = 37,44 €, sa PDV-om 1 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
-23% sa PDV-om 12 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
5,49 € sa PDV-om 9 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
![]() 18,99 € sa PDV-om 5 Setovi na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | banana utikač 2,6 mm | e10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
-55% 3,29 € 1,49 € sa PDV-om 45 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | ba5s | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 30 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 40 mA | 1.20 W | - | - | - | - | |||
sa PDV-om 42 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | sM4s/4 | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 28 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 24 mA | 0.67 W | - | - | - | - | |||
2,49 € sa PDV-om 51 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | sM4s/7 | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 28 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 40 mA | 1.24 W | - | - | - | - | |||
![]() Slika slična -54% 2,79 € 1,29 € sa PDV-om 203 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | bi-pin 2.54 mm | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 28 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 21 mA | 0.6 W | - | - | - | - | |||
![]() Slika slična -58% 1,29 € 0,54 € sa PDV-om 71 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | kraj žice | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 3 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 140 mA | 0.42 W | - | - | - | - | |||
-55% 1,49 € 0,67 € sa PDV-om 105 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | kraj žice | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 12 V, 6 V | n.rel. (EENRPS00) | žuta | NaN A | - | - | - | - | - | |||
![]() Slika slična -60% 1,49 € 0,59 € sa PDV-om 130 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | kraj žice | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 24 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 40 mA | 0.96 W | - | - | - | - | |||
![]() Slika slična -56% 1,49 € 0,65 € sa PDV-om 12 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | bi-pin 2.54 mm | - | - | - | - | 1 St. | - | - | RoHS | - | - | 5 V | n.rel. (EENRPS00) | čista | 60 mA | 0.3 W | - | - | - | - | |||
9,49 € 1l = 23,73 €, sa PDV-om 15 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | siva (grey) | - | 400 ml | sprej | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
![]() -18% 10,99 € 8,99 € 1l = 22,48 €, sa PDV-om 2 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | narančasta (orange) | - | 400 ml | sprej | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
8,99 € 1l = 22,48 €, sa PDV-om 2 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | žuta (yellow) | - | 400 ml | sprej | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
209,99 € sa PDV-om 2 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 11.4 cm | - | - | - | |||
- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||
sa PDV-om 114 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
1,79 € sa PDV-om 220 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | bi-pin 3.2 mm | - | - | - | - | 1 St. | - | - | - | - | - | 19 V | n.rel. (EENRPS00) | crvena | 50 mA | 0.95 W | - | - | - | - | |||
14,99 € 1l = 149,90 €, sa PDV-om 1 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | zelena (green) | - | 100 ml | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
5,49 € sa PDV-om 2 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | bijela (white) | - | 1 St. | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
2,79 € 1m = 0,56 €, sa PDV-om 19 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | 3 x | 0.14 mm² | crna (black), smeđa (brown) | fleksibilan, plosnata izvedba | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
4,79 € 1l = 208,26 €, sa PDV-om 10 Komad na zalihi Njemačka Dostava pet, 9.10. | - | - | - | - | - | plava (blue) | - | 23 ml | staklena posuda | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||

















































































