Direktna poveznica
  • Conrad
  • Moj račun

    Prijava / Registracija

  • Košarica

  • Rasprodaja - provjerite najbolje cijene! Rasprodaja - provjerite najbolje cijene!
  • Brendovi

    Preporučeni brendovi

    Fluke
    Phoenix Contact
    Wiha
    TOOLCRAFT
    Weller
    Lapp
  • Usluge

    Usluge

    Zahtjev za ponudu
    Newsletter
    eProcurement
    eProcurement
    eProcurement
    eProcurement
  • Naši proizvodi
  • Moj račun
  • Lista želja
  • Odjava
Conrad
bulkycostscartcheckbox-checkedcheckbox-uncheckedclosecomparison Folder home hook iso list Magnifier NEU picto-table tooltip warning wishlist
Vrsta proizvoda
boja od sintetičkih smola9
pletenica9
podminiaturna žarulja9
set četkica5
akrilna boja3
grlo žarulje3
mikro žarulja3
miniaturna žarulja3
vodena boja3
akrilna boja za zračno prskanje2
flomaster za modele željeznice2
teksturna boja za modele željeznica2
airbrush početni set1
aluminijski stalak za model automobila1
boca s komprimiranim zrakom 420 ml1
boja nijansiranja za modele željeznice1
dizajnerski set1
držač role1
emajl boja1
folija1
križni odvijač1
krokodilske stezaljke za stalak za lakiranje1
lexan škare savijene1
okrugli kist1
olovka1
pištolj za vruće ljepljenje na bateriju1
plosnati kist1
podloga za odvijač1
podmetači1
polikarbonat boja1
praškasta boja za modele željeznice1
razrjeđivač za modele željeznice1
rezni ploter1
set brusnih papira1
spužva za brušenje zrnatost 20001
spužva za brušenje zrnatost 30001
traka za maskiranje s dozatorom1
weathering četka1
zračna cijev 1/8" - 1/8" 3m1
zračna cijev 1/8" 1,5 m1
Cijena
€ - €
Marka
Tamiya19
TRU COMPONENTS14
EXTRON Modellbau9
BELI-BECO5
Cricut5
Donau Elektronik5
ZAHN Pinsel5
Revell4
Absima3
econ connect2
Elita2
Reely2
Vallejo2
HOTO1
Kash1
Loklik1
Porodica boja
žuta (yellow)8
zelena (green)7
smeđa (brown)6
plava (blue)5
siva (grey)4
crvena (red)4
bijela (white)4
crna (black)3
narančasta (orange)2
zlatna (zlato)1
Sadržaj
14 ml1
18 ml3
23 ml4
100 ml2
150 ml1
250 ml1
400 ml9
1 St.18
1 Set1
8 St.1
Spremnik
sprej10
limenka5
staklena posuda4
Određene značajke kabela
Podnožje
Nazivni napon
Klasa energetske učinkovitosti
Nazivna struja - zaokružena
Boja svjetla
Certifications
Snaga
Poprečni presjek (po žili)
Broj žica
Materijal
Veličina četke
Često tražene kategorije:
Novosti i ponude

Akcija Oprema Za Modelarstvo

82 rezultata

 
Details
Cijena
Dostupnost
Materijal
Priključak
Podnožje
Broj žica
Poprečni presjek (po žili)
Porodica boja
Određene značajke kabela
Sadržaj
Spremnik
Širina
Dužina
Certifications
Veličina četke
Nazivni napon
Klasa energetske učinkovitosti
Boja svjetla
Nazivna struja - zaokružena
Snaga
Širina reza
Tip kabela
Ljepljivi stik Ø
Napon
Cricut Infusible Ink Ceramic Coasters podmetači

Cricut Infusible Ink Ceramic Coasters podmetači

Conrad Electronic
17,99 €
sa PDV-om
1 Set na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ZAHN Pinsel set četkica poliamid 2-dijelni

ZAHN Pinsel set četkica poliamid 2-dijelni

Conrad Electronic
6,49 €
sa PDV-om
36 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
poliamid
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya boca s komprimiranim zrakom 420 ml  74516

Tamiya boca s komprimiranim zrakom 420 ml 74516

Conrad Electronic
-15%
KomadCijena €Ušteda
110,99-
310,425% = 1,71 €
5+10,197% = 4,00 €
110,99-
310,425% = 1,71 €
510,197% = 4,00 €
1l = 26,17 €, sa PDV-om
9 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya Spray Work Basic 74520 airbrush početni set s kompresorom jednostruko djelovanje

Tamiya Spray Work Basic 74520 airbrush početni set s kompresorom jednostruko djelovanje

Conrad Electronic
164,99 €
sa PDV-om
1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Reely  FS9020C  aluminijski stalak za model automobila

Reely FS9020C aluminijski stalak za model automobila

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
118,99-
3+18,144% = 2,55 €
118,99-
318,144% = 2,55 €
sa PDV-om
18 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
zračna cijev 1/8" - 1/8" 3m  3-HE09-006-A

zračna cijev 1/8" - 1/8" 3m 3-HE09-006-A

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
115,99-
3+15,205% = 2,37 €
115,99-
315,205% = 2,37 €
sa PDV-om
37 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BELI-BECO 1254 grlo žarulje Podnožje (minijaturne lampe): bi-pin 4 mm Priključak: žice 1 St.

BELI-BECO 1254 grlo žarulje Podnožje (minijaturne lampe): bi-pin 4 mm Priključak: žice 1 St.

Conrad Electronic
-53%
3,79 €
1,79 €
sa PDV-om
6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
žice
bi-pin 4 mm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Donau Elektronik 114-00 pletenica  2 x 0.08 mm² crvena 5 m

Donau Elektronik 114-00 pletenica 2 x 0.08 mm² crvena 5 m

Conrad Electronic
4,29 €
1m = 0,86 €, sa PDV-om
2 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
2 x
0.08 mm²
crvena (red)
fleksibilan, plosnata izvedba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Donau Elektronik 114-22 pletenica  2 x 0.08 mm² plava boja 5 m

Donau Elektronik 114-22 pletenica 2 x 0.08 mm² plava boja 5 m

Conrad Electronic
-63%
3,99 €
1,49 €
1m = 0,30 €, sa PDV-om
18 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
2 x
0.08 mm²
plava (blue)
fleksibilan, plosnata izvedba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya 87121 teksturna boja za modele željeznica smeđa boja  250 ml

Tamiya 87121 teksturna boja za modele željeznica smeđa boja 250 ml

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
124,99-
3+24,014% = 2,94 €
124,99-
324,014% = 2,94 €
1l = 99,96 €, sa PDV-om
4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
smeđa (brown)
-
250 ml
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Absima  3000078  podloga za odvijač

Absima 3000078 podloga za odvijač

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
116,99-
3+16,155% = 2,52 €
116,99-
316,155% = 2,52 €
sa PDV-om
1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
econ connect KZL2X004RTSW10 pletenica  2 x 0.04 mm² crvena/crna 10 m

econ connect KZL2X004RTSW10 pletenica 2 x 0.04 mm² crvena/crna 10 m

Conrad Electronic
5,99 €
1m = 0,60 €, sa PDV-om
5 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
2 x
0.04 mm²
crvena (red)
fleksibilan, plosnata izvedba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
econ connect KZL2X008WS100 pletenica  2 x 0.08 mm² bijela 100 m

econ connect KZL2X008WS100 pletenica 2 x 0.08 mm² bijela 100 m

Conrad Electronic
28,99 €
1m = 0,29 €, sa PDV-om
1 Set na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
2 x
0.08 mm²
bijela (white)
fleksibilan, plosnata izvedba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Revell 36188 vodena boja oker (mat) Kod boje: 88 RAL-šifra boje: 1011 limenka 18 ml

Revell 36188 vodena boja oker (mat) Kod boje: 88 RAL-šifra boje: 1011 limenka 18 ml

Conrad Electronic
2,79 €
1l = 155,00 €, sa PDV-om
64 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
žuta (yellow)
-
18 ml
limenka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti pastelno-narančasta  sprej 400 ml

boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti pastelno-narančasta sprej 400 ml

Conrad Electronic
9,49 €
1l = 23,73 €, sa PDV-om
4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
narančasta (orange)
-
400 ml
sprej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BELI-BECO SF6134 bn grlo žarulje Podnožje (minijaturne lampe): e10 Priključak: banana utikač 2,6 mm 1 St.
Slika slična

BELI-BECO SF6134 bn grlo žarulje Podnožje (minijaturne lampe): e10 Priključak: banana utikač 2,6 mm 1 St.

Conrad Electronic
2,49 €
sa PDV-om
29 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
banana utikač 2,6 mm
e10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 m x 18 mm  Tamiya MASKING TAPE

18 m x 18 mm Tamiya MASKING TAPE

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
17,99-
3+7,556% = 1,32 €
17,99-
37,556% = 1,32 €
1m = 0,44 €, sa PDV-om
26 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 mm
18 m
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya  pjena 50-dijelni

Tamiya pjena 50-dijelni

Conrad Electronic
5,49 €
sa PDV-om
36 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
pjena
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
192096

192096

Conrad Electronic
4,49 €
sa PDV-om
42 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
<br>  ZAHN Pinsel<br>  set četkica<br>  <br>  2-dijelni<br>

ZAHN Pinsel set četkica 2-dijelni

Conrad Electronic
8,99 €
sa PDV-om
37 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Absima polikarbonat boja plava boja, zelena  limenka 150 ml

Absima polikarbonat boja plava boja, zelena limenka 150 ml

Conrad Electronic
6,99 €
1l = 46,60 €, sa PDV-om
3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
plava (blue), zelena (green)
-
150 ml
limenka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Donau Elektronik 218-08 pletenica  2 x 0.14 mm² crveno-smeđa 5 m

Donau Elektronik 218-08 pletenica 2 x 0.14 mm² crveno-smeđa 5 m

Conrad Electronic
2,29 €
1m = 0,46 €, sa PDV-om
13 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
2 x
0.14 mm²
crvena (red)
fleksibilan, plosnata izvedba
-
-
-
-
RoHS
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Elita plosnati kist sintetička kosa

Elita plosnati kist sintetička kosa

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
19,99-
3+9,475% = 1,56 €
19,99-
39,475% = 1,56 €
sa PDV-om
6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
sintetička kosa
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Vallejo 71176 boja nijansiranja za modele željeznice srebrna, čelik, zlatna, mjedena, bakrena, arktički plava, gunmetal, crna  8 St.

Vallejo 71176 boja nijansiranja za modele željeznice srebrna, čelik, zlatna, mjedena, bakrena, arktički plava, gunmetal,

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
122,99-
3+21,964% = 3,09 €
122,99-
321,964% = 3,09 €
1l = 169,04 €, sa PDV-om
5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
crna (black), plava (blue), smeđa (brown), zlatna (zlato), siva (grey)
-
8 St.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya 87085 praškasta boja za modele željeznice hrđa, sivo-metalik, srebrna  1 Set

Tamiya 87085 praškasta boja za modele željeznice hrđa, sivo-metalik, srebrna 1 Set

Conrad Electronic
-27%
14,99 €
10,99 €
sa PDV-om
2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
smeđa (brown), siva (grey)
-
1 Set
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya 87081 flomaster za modele željeznice boja blata 1 St.

Tamiya 87081 flomaster za modele željeznice boja blata 1 St.

Conrad Electronic
5,49 €
sa PDV-om
4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
zelena (green)
-
1 St.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ZAHN Pinsel okrugli kist sintetika

ZAHN Pinsel okrugli kist sintetika

Conrad Electronic
2,29 €
sa PDV-om
74 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
sintetika
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Revell 36331 vodena boja purpurno crvena (svileno mat) Kod boje: 331 RAL-šifra boje: 3004 limenka 18 ml

Revell 36331 vodena boja purpurno crvena (svileno mat) Kod boje: 331 RAL-šifra boje: 3004 limenka 18 ml

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
15,49-
55,176% = 1,60 €
10+5,048% = 4,50 €
15,49-
55,176% = 1,60 €
105,048% = 4,50 €
1l = 305,00 €, sa PDV-om
53 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
crvena (red)
-
18 ml
limenka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya set brusnih papira 300087010

Tamiya set brusnih papira 300087010

Conrad Electronic
3,99 €
1m² = 37,64 €, sa PDV-om
23 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya  87170

Tamiya 87170

Conrad Electronic
5,49 €
sa PDV-om
13 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Revell 36363 vodena boja tamnozelena (svileno mat) Kod boje: 363 RAL-šifra boje: 6020 limenka 18 ml

Revell 36363 vodena boja tamnozelena (svileno mat) Kod boje: 363 RAL-šifra boje: 6020 limenka 18 ml

Conrad Electronic
-26%
3,79 €
2,79 €
1l = 155,00 €, sa PDV-om
16 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
zelena (green)
-
18 ml
limenka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Donau Elektronik 325-485 pletenica  3 x 0.25 mm² zelena, smeđa boja, bijela 5 m

Donau Elektronik 325-485 pletenica 3 x 0.25 mm² zelena, smeđa boja, bijela 5 m

Conrad Electronic
4,29 €
1m = 0,86 €, sa PDV-om
4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
3 x
0.25 mm²
smeđa (brown), zelena (green), bijela (white)
fleksibilan, plosnata izvedba
-
-
-
-
RoHS
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590365 mikro žarulja  6 V, 12 V  kraj žice zelena 1 St.
Slika slična

TRU COMPONENTS 1590365 mikro žarulja 6 V, 12 V kraj žice zelena 1 St.

Conrad Electronic
-60%
1,49 €
0,59 €
sa PDV-om
127 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
kraj žice
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
12 V, 6 V
n.rel. (EENRPS00)
zelena
NaN A
-
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590345 mikro žarulja  12 V 0.30 W t1 čista 1 St.

TRU COMPONENTS 1590345 mikro žarulja 12 V 0.30 W t1 čista 1 St.

Conrad Electronic
-55%
3,29 €
1,49 €
sa PDV-om
103 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
t1
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
12 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
25 mA
0.30 W
-
-
-
-
boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti zelena rezeda  sprej 400 ml

boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti zelena rezeda sprej 400 ml

Conrad Electronic
8,99 €
1l = 22,48 €, sa PDV-om
1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
zelena (green)
-
400 ml
sprej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti bistra  sprej 400 ml

boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti bistra sprej 400 ml

Conrad Electronic
9,49 €
1l = 23,73 €, sa PDV-om
3 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
bijela (white)
-
400 ml
sprej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti cub žuta  sprej 400 ml

boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti cub žuta sprej 400 ml

Conrad Electronic
9,49 €
1l = 23,73 €, sa PDV-om
5 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
žuta (yellow)
-
400 ml
sprej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti žuta  sprej 400 ml

boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti žuta sprej 400 ml

Conrad Electronic
9,49 €
1l = 23,73 €, sa PDV-om
6 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
žuta (yellow)
-
400 ml
sprej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya akrilna boja za zračno prskanje limun-žuta X-8 staklena posuda 23 ml

Tamiya akrilna boja za zračno prskanje limun-žuta X-8 staklena posuda 23 ml

Conrad Electronic
4,79 €
1l = 208,26 €, sa PDV-om
33 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
žuta (yellow)
-
23 ml
staklena posuda
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
<br>  ZAHN Pinsel<br>  set četkica<br>  <br>  4-dijelni<br>

ZAHN Pinsel set četkica 4-dijelni

Conrad Electronic
3,49 €
sa PDV-om
48 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Cricut Joy™ Smart Label™ folija srebrna

Cricut Joy™ Smart Label™ folija srebrna

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
111,99-
3+11,514% = 1,44 €
111,99-
311,514% = 1,44 €
1m² = 64,81 €, sa PDV-om
1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 cm
-
-
-
Tamiya akrilna boja za zračno prskanje gun metal (sjajna) X-10 staklena posuda 23 ml

Tamiya akrilna boja za zračno prskanje gun metal (sjajna) X-10 staklena posuda 23 ml

Conrad Electronic
4,79 €
1l = 208,26 €, sa PDV-om
21 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
siva (grey)
-
23 ml
staklena posuda
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Revell emajl boja lufthansa-žuta (svileno mat) 310 limenka 14 ml

Revell emajl boja lufthansa-žuta (svileno mat) 310 limenka 14 ml

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
13,29-
53,077% = 1,10 €
10+2,989% = 3,10 €
13,29-
53,077% = 1,10 €
102,989% = 3,10 €
1l = 235,00 €, sa PDV-om
113 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
žuta (yellow)
-
14 ml
limenka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
<br>  Vallejo<br>  71261<br>  razrjeđivač za modele željeznice<br>  <br>  <br>  1 St.<br>

Vallejo 71261 razrjeđivač za modele željeznice 1 St.

Conrad Electronic
2,79 €
1l = 164,12 €, sa PDV-om
7 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya akrilna boja drvena paluba TS-68 sprej 100 ml

Tamiya akrilna boja drvena paluba TS-68 sprej 100 ml

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
110,99-
3+10,425% = 1,71 €
110,99-
310,425% = 1,71 €
1l = 109,90 €, sa PDV-om
25 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
smeđa (brown)
-
100 ml
sprej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590322 podminiaturna žarulja  14 V 1.12 W mg5.7s/9 čista 1 St.
Slika slična

TRU COMPONENTS 1590322 podminiaturna žarulja 14 V 1.12 W mg5.7s/9 čista 1 St.

Conrad Electronic
-51%
1,99 €
0,97 €
sa PDV-om
80 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
mg5.7s/9
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
14 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
80 mA
1.12 W
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590338 podminiaturna žarulja  36 V 1.08 W mg5.7s/9 čista 1 St.
Slika slična

TRU COMPONENTS 1590338 podminiaturna žarulja 36 V 1.08 W mg5.7s/9 čista 1 St.

Conrad Electronic
-47%
2,79 €
1,49 €
sa PDV-om
79 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
mg5.7s/9
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
36 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
30 mA
1.08 W
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590330 podminiaturna žarulja  60 V 1.20 W mg5.7s/9 čista 1 St.
Slika slična

TRU COMPONENTS 1590330 podminiaturna žarulja 60 V 1.20 W mg5.7s/9 čista 1 St.

Conrad Electronic
-46%
3,29 €
1,79 €
sa PDV-om
62 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
mg5.7s/9
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
60 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
20 mA
1.20 W
-
-
-
-
boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti žuta, zelena  sprej 400 ml

boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti žuta, zelena sprej 400 ml

Conrad Electronic
9,49 €
1l = 23,73 €, sa PDV-om
4 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
zelena (green), žuta (yellow)
-
400 ml
sprej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BELI-BECO 95016 podminiaturna žarulja  16 V 0.48 W kraj žice čista 1 St.

BELI-BECO 95016 podminiaturna žarulja 16 V 0.48 W kraj žice čista 1 St.

Conrad Electronic
1,49 €
sa PDV-om
21 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
kraj žice
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
-
-
16 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
30 mA
0.48 W
-
-
-
-
Donau Elektronik 114-33 pletenica  2 x 0.08 mm² žuta 5 m

Donau Elektronik 114-33 pletenica 2 x 0.08 mm² žuta 5 m

Conrad Electronic
1,79 €
1m = 0,36 €, sa PDV-om
1 Set na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
2 x
0.08 mm²
žuta (yellow)
fleksibilan, plosnata izvedba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kash 70I111 pletenica LiY-Z 2 x 1.50 mm² crna 20 m
Slika slična

Kash 70I111 pletenica LiY-Z 2 x 1.50 mm² crna 20 m

Conrad Electronic
25,99 €
1m = 1,30 €, sa PDV-om
2 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
2 x
1.50 mm²
crna (black)
fleksibilan, vatrostalan
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
LiY-Z
-
-
HOTO QWRJQ002 pištolj za vruće ljepljenje na bateriju   7 mm 20 W 5 V 1 St.

HOTO QWRJQ002 pištolj za vruće ljepljenje na bateriju 7 mm 20 W 5 V 1 St.

Conrad Electronic
-14%
KomadCijena €Ušteda
136,99-
3+35,384% = 4,83 €
136,99-
335,384% = 4,83 €
sa PDV-om
420 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 mm
5 V
Absima  3000030  križni odvijač 5 mm

Absima 3000030 križni odvijač 5 mm

Conrad Electronic
7,49 €
sa PDV-om
1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya akrilna boja metalik-plava (sjajna) X-13 staklena posuda 23 ml

Tamiya akrilna boja metalik-plava (sjajna) X-13 staklena posuda 23 ml

Conrad Electronic
4,79 €
1l = 208,26 €, sa PDV-om
10 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
plava (blue)
-
23 ml
staklena posuda
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Elita set četkica Toray 2-dijelni

Elita set četkica Toray 2-dijelni

Conrad Electronic
8,49 €
sa PDV-om
10 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
Toray
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12, 20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BELI-BECO SF6134 bn/10 grlo žarulje Podnožje (minijaturne lampe): e10 Priključak: banana utikač 2,6 mm 10 St.

BELI-BECO SF6134 bn/10 grlo žarulje Podnožje (minijaturne lampe): e10 Priključak: banana utikač 2,6 mm 10 St.

Conrad Electronic
18,99 €
sa PDV-om
5 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
banana utikač 2,6 mm
e10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya zračna cijev 1/8" 1,5 m  74547

Tamiya zračna cijev 1/8" 1,5 m 74547

Conrad Electronic
-23%
KomadCijena €Ušteda
19,99-
39,475% = 1,56 €
5+9,277% = 3,60 €
19,99-
39,475% = 1,56 €
59,277% = 3,60 €
sa PDV-om
12 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya krokodilske stezaljke za stalak za lakiranje 74528

Tamiya krokodilske stezaljke za stalak za lakiranje 74528

Conrad Electronic
5,49 €
sa PDV-om
9 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ZAHN Pinsel set četkica poliamid 2-dijelni

ZAHN Pinsel set četkica poliamid 2-dijelni

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
16,49-
3+6,136% = 1,08 €
16,49-
36,136% = 1,08 €
sa PDV-om
27 Setovi na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
poliamid
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Cricut Roll držač role  bijela

Cricut Roll držač role bijela

Conrad Electronic
59,99 €
sa PDV-om
1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya spužva za brušenje zrnatost 3000  87171

Tamiya spužva za brušenje zrnatost 3000 87171

Conrad Electronic
5,49 €
sa PDV-om
12 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BELI-BECO 60007 miniaturna žarulja  19 V 0.95 W bi-pin 3.2 mm crvena 1 St.

BELI-BECO 60007 miniaturna žarulja 19 V 0.95 W bi-pin 3.2 mm crvena 1 St.

Conrad Electronic
1,79 €
sa PDV-om
220 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
bi-pin 3.2 mm
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
-
-
19 V
n.rel. (EENRPS00)
crvena
50 mA
0.95 W
-
-
-
-
Tamiya 87117 teksturna boja za modele željeznica kaki  100 ml

Tamiya 87117 teksturna boja za modele željeznica kaki 100 ml

Conrad Electronic
14,99 €
1l = 149,90 €, sa PDV-om
1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
zelena (green)
-
100 ml
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya 87082 flomaster za modele željeznice snježno-bijela 1 St.

Tamiya 87082 flomaster za modele željeznice snježno-bijela 1 St.

Conrad Electronic
5,49 €
sa PDV-om
2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
bijela (white)
-
1 St.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Cricut Joy Adhesive Backed Deluxe Paper dizajnerski set

Cricut Joy Adhesive Backed Deluxe Paper dizajnerski set

Conrad Electronic
12,99 €
1m² = 37,44 €, sa PDV-om
1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1564517 pletenica  3 x 0.14 mm² svijetlosmeđa, crna, tamnosmeđa 5 m

TRU COMPONENTS 1564517 pletenica 3 x 0.14 mm² svijetlosmeđa, crna, tamnosmeđa 5 m

Conrad Electronic
2,79 €
1m = 0,56 €, sa PDV-om
19 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
3 x
0.14 mm²
crna (black), smeđa (brown)
fleksibilan, plosnata izvedba
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Reely  FS511096  lexan škare savijene

Reely FS511096 lexan škare savijene

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
14,99-
5+4,706% = 1,45 €
14,99-
54,706% = 1,45 €
sa PDV-om
114 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tamiya akrilna boja plava (sjajna) boja X-4 staklena posuda 23 ml

Tamiya akrilna boja plava (sjajna) boja X-4 staklena posuda 23 ml

Conrad Electronic
4,79 €
1l = 208,26 €, sa PDV-om
10 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
plava (blue)
-
23 ml
staklena posuda
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Cricut Joy rezni ploter Širina reza 11.4 cm

Cricut Joy rezni ploter Širina reza 11.4 cm

Conrad Electronic
209,99 €
sa PDV-om
2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11.4 cm
-
-
-
boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti svijetlosiva  sprej 400 ml

boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti svijetlosiva sprej 400 ml

Conrad Electronic
9,49 €
1l = 23,73 €, sa PDV-om
15 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
siva (grey)
-
400 ml
sprej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti crvena naranča boja  sprej 400 ml

boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti crvena naranča boja sprej 400 ml

Conrad Electronic
-18%
10,99 €
8,99 €
1l = 22,48 €, sa PDV-om
2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
narančasta (orange)
-
400 ml
sprej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti krom-žuta boja  sprej 400 ml

boja od sintetičkih smola EXTRON Modellbau Paletti krom-žuta boja sprej 400 ml

Conrad Electronic
8,99 €
1l = 22,48 €, sa PDV-om
2 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
žuta (yellow)
-
400 ml
sprej
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590390 podminiaturna žarulja  30 V 1.20 W ba5s čista 1 St.

TRU COMPONENTS 1590390 podminiaturna žarulja 30 V 1.20 W ba5s čista 1 St.

Conrad Electronic
-55%
3,29 €
1,49 €
sa PDV-om
45 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
ba5s
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
30 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
40 mA
1.20 W
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590391 podminiaturna žarulja  28 V 0.67 W sM4s/4 čista 1 St.

TRU COMPONENTS 1590391 podminiaturna žarulja 28 V 0.67 W sM4s/4 čista 1 St.

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
11,29-
101,207% = 0,90 €
25+1,1610% = 3,25 €
11,29-
101,207% = 0,90 €
251,1610% = 3,25 €
501,1312% = 8,00 €
sa PDV-om
42 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
sM4s/4
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
28 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
24 mA
0.67 W
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590381 podminiaturna žarulja  28 V 1.24 W sM4s/7 čista 1 St.

TRU COMPONENTS 1590381 podminiaturna žarulja 28 V 1.24 W sM4s/7 čista 1 St.

Conrad Electronic
2,49 €
sa PDV-om
51 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
sM4s/7
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
28 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
40 mA
1.24 W
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590371 podminiaturna žarulja  28 V 0.6 W bi-pin 2.54 mm čista 1 St.
Slika slična

TRU COMPONENTS 1590371 podminiaturna žarulja 28 V 0.6 W bi-pin 2.54 mm čista 1 St.

Conrad Electronic
-54%
2,79 €
1,29 €
sa PDV-om
203 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
bi-pin 2.54 mm
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
28 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
21 mA
0.6 W
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590270 miniaturna žarulja  3 V 0.42 W kraj žice čista 1 St.
Slika slična

TRU COMPONENTS 1590270 miniaturna žarulja 3 V 0.42 W kraj žice čista 1 St.

Conrad Electronic
-58%
1,29 €
0,54 €
sa PDV-om
71 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
kraj žice
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
3 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
140 mA
0.42 W
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590299 mikro žarulja  6 V, 12 V  kraj žice žuta 1 St.
Slika slična

TRU COMPONENTS 1590299 mikro žarulja 6 V, 12 V kraj žice žuta 1 St.

Conrad Electronic
-55%
1,49 €
0,67 €
sa PDV-om
105 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
kraj žice
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
12 V, 6 V
n.rel. (EENRPS00)
žuta
NaN A
-
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590261 miniaturna žarulja  24 V 0.96 W kraj žice čista 1 St.
Slika slična

TRU COMPONENTS 1590261 miniaturna žarulja 24 V 0.96 W kraj žice čista 1 St.

Conrad Electronic
-60%
1,49 €
0,59 €
sa PDV-om
130 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
kraj žice
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
24 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
40 mA
0.96 W
-
-
-
-
TRU COMPONENTS 1590314 podminiaturna žarulja  5 V 0.3 W bi-pin 2.54 mm čista 1 St.
Slika slična

TRU COMPONENTS 1590314 podminiaturna žarulja 5 V 0.3 W bi-pin 2.54 mm čista 1 St.

Conrad Electronic
-56%
1,49 €
0,65 €
sa PDV-om
12 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
bi-pin 2.54 mm
-
-
-
-
1 St.
-
-
-
RoHS
-
5 V
n.rel. (EENRPS00)
čista
60 mA
0.3 W
-
-
-
-
Loklik Gelroller olovka

Loklik Gelroller olovka

Conrad Electronic
KomadCijena €Ušteda
15,49-
35,245% = 0,75 €
5+5,146% = 1,75 €
15,49-
35,245% = 0,75 €
55,146% = 1,75 €
sa PDV-om
1 Komad na zalihi Njemačka
Dostava pet, 9.10.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 
%seoprefootercolumns%
  • 100% sigurnost kupnje

  • Dostava u 5 dana

  • Više od 800.000 proizvoda

  • Tehnička podrška

Informacije

Informacije

  • Opći uvjeti 

  • Naručivanje proizvoda

  • Načini plačanja

  • Dostava i PDV

  • Produženo jamstvo

  • Izvješće o održivosti

  • Informacije o pristupačnosti


Upoznajte nas

Upoznajte nas

  • O tvrtki Conrad

  • Conrad - Your sourcing platform

  • Eprocurement

  • Naše vlastite marke 

  • Conrad partnerski program

  • Conrad Partneri

  • Raskini ugovor


Naše usluge

Naše usluge

  • B2B prime - paket pogodnosti 

  • Usluga kalibriranja 

  • Kablovi na meter

  • PCB Servis 

  • Usluga nabave

  • Zahtjev za ponudu (RFQ)


Praktični linkovi

Praktični linkovi

  • Kategorije A - Ž

  • Brendovi A - Ž

  • Dokumentacijski centar

  • Povratak proizvoda

  • Informacije i pomoć


Newsletter

Molimo unesite važeću e-meil adresu!

☎ Kontakti

Ponedeljak - petak: 8:00 - 16:00

info@conrad.hr 

 

Načini plaćanja
  • Visa
  • Mastercard
Društveni mediji

Sve cijene proizvoda uključuju PDV i ne uključuju troškove dostave.

Sve cijene proizvoda uključuju PDV i ne uključuju troškove dostave.

Schneider Electric Asfora & Shelly
* Popusti vrijede samo za artikle dostupne odmah (zeleni status isporuke): 10 % popusta na odabrane proizvode marke Schneider Electric i na cjelokupan asortiman marke Shelly. Vrijedi do 25. 10. 2026. na conrad.hr. Ne može se kombinirati s drugim promotivnim kodovima. Vrijedi 1x po poslovnom kupcu/fizičkoj osobi. U pojedinačnim slučajevima može doći do ograničenja količine kupnje.

  • Opći uvjeti

  • Zaštita podataka

  • Propisi in pravne informacije

  • Cookies conrad.hr

Usporedba proizvoda
Lista želja