Yageo S5050M0010BZF-0605 elektrolitski kondenzator radijalno ožičen 2.5 mm 10 µF 50 V 20 % (Ø x V) 6 mm x 5 mm 1 St.
EAN:
Kopirano
Šifra proizvođača:
S5050M0010BZF-0605
Kopirano
Kataloški br.:
445656
Slika slična
Varijante
Druge varijante ovog proizvoda
Vrsta proizvoda
elektrolitski kondenzator
Izvedba
radijalno ožičen
Električni kapacitet
10 µF
Nazivni napon
50 V
RM
2.5 mm