Europe ChemiCon EKMQ181VSN152MA30S elektrolitski kondenzator radijalno ožičen 10 mm 1500 µF 180 V 20 % (Ø x D) 35 mm x 3
EAN:
Kopirano
Šifra proizvođača:
EKMQ181VSN152MA30S
Kopirano
Kataloški br.:
433911
Varijante
Druge varijante ovog proizvoda
Vrsta proizvoda
elektrolitski kondenzator
Izvedba
radijalno ožičen
Električni kapacitet
1500 µF
Nazivni napon
180 V
RM
10 mm