Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički kabel EFB Elektronik [1x SC utikač - 1x SC utikač] 9/125µ Singlemode OS2 2 m

Kataloški. br.: 441242
Oznaka proiz.: O2513.2 | EAN: 4049759026462
Optički kabel EFB Elektronik [1x SC utikač - 1x SC utikač] 9/125µ Singlemode OS2 2 m
99,00 kn
99.00
PDV je uključen Troškovi slanja
Popust na količinu
Popust na količinu
Zatvori
Proizvodi Cijena za komad * Ušteda u kn
5+ 85,43 kn 13,57 kn = 13.71%
10+ 80,91 kn 18,09 kn = 18.27%
25+ 75,88 kn 23,12 kn = 23.35%
50+ 71,36 kn 27,64 kn = 27.92%
100+ 66,84 kn 32,16 kn = 32.48%


Dostava u 5 do 7 dana

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!



EFB Elektronik Kabel svjetlovoda;Duplex Muški konektor SC / Muški konektor SC 9/125µ Singlemode OS2 2 m

Značajke

  • Muški konektor SC zaMuški konektor SC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Boja: Žuta

Opis proizvoda

Optički kablovi za razliku od bakrenih rade i pod najtežim uvjetima. Svjetlovodi ne utječu na elektroniku. Niskim prigušivanjem optičkih kablova daju se premostiti velike udaljenosti.

Tehnički podaci

Bez halogenaDa
BojaŽuta
Broj priključka A1 x
Broj priključka B1 x
Duljina kabela2 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Kvaliteta vlakanaSinglemode OS2
Oblik kabelaOkrugli
Priključak vrste A (odn. ulaz)Muški konektor SC
Primjena kabelaOptička vlakna
Sadržaj1 ST
Savjet za pokretanjeDuplex
Tip priključkaStaklena vlakna
Tip priključka B (tj. izlaza)Muški konektor SC
Vrsta kabela (kategorizacija)Optička vlakna Priključni kabel
Vrsta priključkaRavan
Vrsta vlakana9/125µ

Upute

Tehnička shema/podaci
DUP JUMPER SC SC 9 125 2M OS2 GELB Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

EFB Elektronik, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani, Mrežni kabeli, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani-Dodaci
Ocjena proizvoda Optički kabel EFB Elektronik [1x SC utikač - 1x SC utikač] 9/125µ Singlemode OS2 2 m

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički kabel EFB Elektronik [1x SC utikač - 1x SC utikač] 9/125µ Singlemode OS2 2 m