Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM2 3 m

Kataloški. br.: 441028
Oznaka proiz.: O0321.3 | EAN: 4049759024673
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM2 3 m
99,00 kn
99.00
PDV je uključen Troškovi slanja
Popust na količinu
Popust na količinu
Zatvori
Proizvodi Cijena za komad * Ušteda u kn
5+ 91,12 kn 7,88 kn = 7.96%
10+ 88,51 kn 10,49 kn = 10.60%
25+ 85,23 kn 13,77 kn = 13.91%
50+ 81,95 kn 17,05 kn = 17.22%


Dostava u 5 do 7 dana

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!



EFB Elektronik Kabel svjetlovoda;Duplex Muški konektor LC / Muški konektor ST 50/125µ Multimode OM2 3 m

Značajke

  • Muški konektor LC zaMuški konektor ST
  • Duplex-Priključni kabel
  • Boja: Narančasta

Opis proizvoda

Optički kablovi za razliku od bakrenih rade i pod najtežim uvjetima. Svjetlovodi ne utječu na elektroniku. Niskim prigušivanjem optičkih kablova daju se premostiti velike udaljenosti.

Tehnički podaci

Bez halogenaDa
BojaNarančasta
Broj priključka A1 x
Broj priključka B1 x
Duljina kabela3 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Kvaliteta vlakanaMultimode OM2
Oblik kabelaOkrugli
Priključak vrste A (odn. ulaz)Muški konektor LC
Primjena kabelaOptička vlakna
Sadržaj1 ST
Savjet za pokretanjeDuplex
Tip priključkaStaklena vlakna
Tip priključka B (tj. izlaza)Muški konektor ST
Vrsta kabela (kategorizacija)Optička vlakna Priključni kabel
Vrsta priključkaRavan
Vrsta vlakana50/125µ

Upute

Tehnička shema/podaci
DUP JUMPER LC ST 50 125 3M OM2 ORANGE Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

EFB Elektronik, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani, Mrežni kabeli, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani-Dodaci
Ocjena proizvoda Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM2 3 m

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM2 3 m