Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM2 1 m

Kataloški. br.: 441000
Oznaka proiz.: O0321.1 | EAN: 4049759024628
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM2 1 m
89,00 kn
89.00
PDV je uključen Troškovi slanja
Popust na količinu
Popust na količinu
Zatvori
Proizvodi Cijena za komad * Ušteda u kn
5+ 73,64 kn 15,36 kn = 17.26%
10+ 69,57 kn 19,43 kn = 21.83%
25+ 65,51 kn 23,49 kn = 26.39%
50+ 61,44 kn 27,56 kn = 30.97%
100+ 57,38 kn 31,62 kn = 35.53%

Dostava u 6 tjedna

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!



EFB Elektronik Kabel svjetlovoda;Duplex Muški konektor LC / Muški konektor ST 50/125µ Multimode OM2 1 m

Značajke

  • Muški konektor LC zaMuški konektor ST
  • Duplex-Priključni kabel
  • Boja: Narančasta

Opis proizvoda

Optički kablovi za razliku od bakrenih rade i pod najtežim uvjetima. Svjetlovodi ne utječu na elektroniku. Niskim prigušivanjem optičkih kablova daju se premostiti velike udaljenosti.

Tehnički podaci

Bez halogenaDa
BojaNarančasta
Broj priključka A1 x
Broj priključka B1 x
Duljina kabela1 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Kvaliteta vlakanaMultimode OM2
Oblik kabelaOkrugli
Priključak vrste A (odn. ulaz)Muški konektor LC
Primjena kabelaOptička vlakna
Sadržaj1 ST
Savjet za pokretanjeDuplex
Tip priključkaStaklena vlakna
Tip priključka B (tj. izlaza)Muški konektor ST
Vrsta kabela (kategorizacija)Optička vlakna Priključni kabel
Vrsta priključkaRavan
Vrsta vlakana50/125µ

Upute

Tehnička shema/podaci
DUP JUMPER LC ST 50 125 1M OM2 ORANGE Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

EFB Elektronik, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani, Mrežni kabeli, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani-Dodaci
Ocjena proizvoda Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM2 1 m

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM2 1 m