Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x SC utikač] 50/125µ Multimode OM2 1 m

Kataloški. br.: 440985
Oznaka proiz.: O0320.1 | EAN: 4049759022549
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x SC utikač] 50/125µ Multimode OM2 1 m
109,00 kn
109.00
PDV je uključen Troškovi slanja
Popust na količinu
Popust na količinu
Zatvori
Proizvodi Cijena za komad * Ušteda u kn
5+ 92,75 kn 16,25 kn = 14.91%
10+ 87,49 kn 21,51 kn = 19.73%
25+ 82,23 kn 26,77 kn = 24.56%
50+ 76,97 kn 32,03 kn = 29.39%
100+ 72,19 kn 36,81 kn = 33.77%


Dostava u 5 do 7 dana

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!



EFB Elektronik Kabel svjetlovoda;Duplex Muški konektor LC / Muški konektor SC 50/125µ Multimode OM2 1 m

Značajke

  • Muški konektor LC zaMuški konektor SC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Boja: Narančasta

Opis proizvoda

Optički kablovi za razliku od bakrenih rade i pod najtežim uvjetima. Svjetlovodi ne utječu na elektroniku. Niskim prigušivanjem optičkih kablova daju se premostiti velike udaljenosti.

Tehnički podaci

Bez halogenaDa
BojaNarančasta
Broj priključka A1 x
Broj priključka B1 x
Duljina kabela1 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Kvaliteta vlakanaMultimode OM2
Oblik kabelaOkrugli
Priključak vrste A (odn. ulaz)Muški konektor LC
Primjena kabelaOptička vlakna
Sadržaj1 ST
Savjet za pokretanjeDuplex
Tip priključkaStaklena vlakna
Tip priključka B (tj. izlaza)Muški konektor SC
Vrsta kabela (kategorizacija)Optička vlakna Priključni kabel
Vrsta priključkaRavan
Vrsta vlakana50/125µ

Upute

Tehnička shema/podaci
DUP JUMPER LC SC 50 125 1M OM2 ORANGE Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

EFB Elektronik, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani, Mrežni kabeli, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani-Dodaci
Ocjena proizvoda Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x SC utikač] 50/125µ Multimode OM2 1 m

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x SC utikač] 50/125µ Multimode OM2 1 m