Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 9/125µ Singlemode OS2 2 m

Kataloški. br.: 441345
Oznaka proiz.: O0350.2 | EAN: 4049759024819
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 9/125µ Singlemode OS2 2 m
119,00 kn
119.00
PDV je uključen Troškovi slanja
Popust na količinu
Popust na količinu
Zatvori
Proizvodi Cijena za komad * Ušteda u kn
5+ 100,09 kn 18,91 kn = 15.89%
10+ 94,55 kn 24,45 kn = 20.55%
25+ 89,02 kn 29,98 kn = 25.19%
50+ 83,48 kn 35,52 kn = 29.85%
100+ 77,95 kn 41,05 kn = 34.50%


Dostava u 5 do 7 dana

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!



EFB Elektronik Kabel svjetlovoda;Duplex Muški konektor LC / Muški konektor LC 9/125µ Singlemode OS2 2 m

Značajke

  • Muški konektor LC zaMuški konektor LC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Boja: Žuta

Opis proizvoda

Optički kablovi za razliku od bakrenih rade i pod najtežim uvjetima. Svjetlovodi ne utječu na elektroniku. Niskim prigušivanjem optičkih kablova daju se premostiti velike udaljenosti.

Tehnički podaci

Bez halogenaDa
BojaŽuta
Broj priključka A1 x
Broj priključka B1 x
Duljina kabela2 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Kvaliteta vlakanaSinglemode OS2
Oblik kabelaOkrugli
Priključak vrste A (odn. ulaz)Muški konektor LC
Primjena kabelaOptička vlakna
Sadržaj1 ST
Savjet za pokretanjeDuplex
Tip priključkaStaklena vlakna
Tip priključka B (tj. izlaza)Muški konektor LC
Vrsta kabela (kategorizacija)Optička vlakna Priključni kabel
Vrsta priključkaRavan
Vrsta vlakana9/125µ

Upute

Tehnička shema/podaci
DUP JUMPER LC LC 9 125 2M OS2 GELB Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

EFB Elektronik, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani, Mrežni kabeli, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani-Dodaci
Ocjena proizvoda Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 9/125µ Singlemode OS2 2 m

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 9/125µ Singlemode OS2 2 m