Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM3 10 m

Kataloški. br.: 441057
Oznaka proiz.: O0312.10 | EAN: 4049759024277
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM3 10 m
169,00 kn
169.00
PDV je uključen Troškovi slanja
Popust na količinu
Popust na količinu
Zatvori
Proizvodi Cijena za komad * Ušteda u kn
5+ 152,81 kn 16,19 kn = 9.58%
10+ 148,25 kn 20,75 kn = 12.28%
25+ 143,19 kn 25,81 kn = 15.27%
50+ 137,12 kn 31,88 kn = 18.86%


Dostava u 5 do 7 dana

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!



EFB Elektronik Kabel svjetlovoda;Duplex Muški konektor LC / Muški konektor LC 50/125µ Multimode OM3 10 m

Značajke

  • Muški konektor LC zaMuški konektor LC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Boja: Tirkizna

Opis proizvoda

Optički kablovi za razliku od bakrenih rade i pod najtežim uvjetima. Svjetlovodi ne utječu na elektroniku. Niskim prigušivanjem optičkih kablova daju se premostiti velike udaljenosti.

Tehnički podaci

Bez halogenaDa
BojaTirkizna
Broj priključka A1 x
Broj priključka B1 x
Duljina kabela10 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Kvaliteta vlakanaMultimode OM3
Oblik kabelaOkrugli
Priključak vrste A (odn. ulaz)Muški konektor LC
Primjena kabelaOptička vlakna
Sadržaj1 ST
Savjet za pokretanjeDuplex
Tip priključkaStaklena vlakna
Tip priključka B (tj. izlaza)Muški konektor LC
Vrsta kabela (kategorizacija)Optička vlakna Priključni kabel
Vrsta priključkaRavan
Vrsta vlakana50/125µ

Upute

Tehnička shema/podaci
DUP JUMPER LC LC 50 125 10M OM3 AQUA Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

EFB Elektronik, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani, Mrežni kabeli, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani-Dodaci
Ocjena proizvoda Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM3 10 m

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM3 10 m