Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM3 2 m

Kataloški. br.: 441214
Oznaka proiz.: O0313.2 | EAN: 4049759024383
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM3 2 m
119,00 kn
119.00
PDV je uključen Troškovi slanja
Popust na količinu
Popust na količinu
Zatvori
Proizvodi Cijena za komad * Ušteda u kn
5+ 104,09 kn 14,91 kn = 12.53%
10+ 96,44 kn 22,56 kn = 18.96%
25+ 90,80 kn 28,20 kn = 23.70%
50+ 85,15 kn 33,85 kn = 28.45%
100+ 79,51 kn 39,49 kn = 33.18%


Dostava u 5 do 7 dana

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!



EFB Elektronik Kabel svjetlovoda;Duplex Muški konektor LC / Muški konektor ST 50/125µ Multimode OM3 2 m

Značajke

  • Muški konektor LC zaMuški konektor ST
  • Duplex-Priključni kabel
  • Boja: Tirkizna

Opis proizvoda

Optički kablovi za razliku od bakrenih rade i pod najtežim uvjetima. Svjetlovodi ne utječu na elektroniku. Niskim prigušivanjem optičkih kablova daju se premostiti velike udaljenosti.

Tehnički podaci

Bez halogenaDa
BojaTirkizna
Broj priključka A1 x
Broj priključka B1 x
Duljina kabela2 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Kvaliteta vlakanaMultimode OM3
Oblik kabelaOkrugli
Priključak vrste A (odn. ulaz)Muški konektor LC
Primjena kabelaOptička vlakna
Sadržaj1 ST
Savjet za pokretanjeDuplex
Tip priključkaStaklena vlakna
Tip priključka B (tj. izlaza)Muški konektor ST
Vrsta kabela (kategorizacija)Optička vlakna Priključni kabel
Vrsta priključkaRavan
Vrsta vlakana50/125µ

Upute

Tehnička shema/podaci
DUP JUMPER LC ST 50 125 2M OM3 AQUA Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

EFB Elektronik, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani, Computer-Kabel & -Adapter (extern), Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani-Dodaci
Dodatna oprema
Ocjena proizvoda Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM3 2 m

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x ST utikač] 50/125µ Multimode OM3 2 m