Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM4 1 m

Kataloški. br.: 441410
Oznaka proiz.: O0319.1 | EAN: 4049759022464
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM4 1 m
129,00 kn
129.00
PDV je uključen Troškovi slanja
Popust na količinu
Popust na količinu
Zatvori
Proizvodi Cijena za komad * Ušteda u kn
5+ 114,02 kn 14,98 kn = 11.61%
10+ 105,55 kn 23,45 kn = 18.18%
25+ 99,29 kn 29,71 kn = 23.03%
50+ 93,50 kn 35,50 kn = 27.52%
100+ 87,24 kn 41,76 kn = 32.37%

Dostava u 9 do 11 dana

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!



EFB Elektronik Kabel svjetlovoda;Duplex Muški konektor LC / Muški konektor LC 50/125µ Multimode OM4 1 m

Značajke

  • Muški konektor LC zaMuški konektor LC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Boja: Ljubičasta

Opis proizvoda

Optički kablovi za razliku od bakrenih rade i pod najtežim uvjetima. Svjetlovodi ne utječu na elektroniku. Niskim prigušivanjem optičkih kablova daju se premostiti velike udaljenosti.

Tehnički podaci

Bez halogenaDa
BojaLjubičasta
Broj priključka A1 x
Broj priključka B1 x
Duljina kabela1 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Kvaliteta vlakanaMultimode OM4
Oblik kabelaOkrugli
Priključak vrste A (odn. ulaz)Muški konektor LC
Primjena kabelaOptička vlakna
Sadržaj1 ST
Savjet za pokretanjeDuplex
Tip priključkaStaklena vlakna
Tip priključka B (tj. izlaza)Muški konektor LC
Vrsta kabela (kategorizacija)Optička vlakna Priključni kabel
Vrsta priključkaRavan
Vrsta vlakana50/125µ

Upute

Tehnička shema/podaci
DUP JUMPER LC LC 50 125 1M OM4 VIOLETT Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

EFB Elektronik, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani, Computer-Kabel & -Adapter (extern), Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani-Dodaci
Ocjena proizvoda Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM4 1 m

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički kabel EFB Elektronik [1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM4 1 m