Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički kabel EFB Elektronik[1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM3 2 m

Kataloški. br.: 441085
Oznaka proiz.: O0312.2 | EAN: 4049759024291
Optički kabel EFB Elektronik[1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM3 2 m
139,00 kn
139.00
PDV je uključen Troškovi slanja
Popust na količinu
Popust na količinu
Zatvori
Proizvodi Cijena za komad * Ušteda u kn
5+ 121,26 kn 17,74 kn = 12.76%
10+ 112,39 kn 26,61 kn = 19.14%
25+ 105,87 kn 33,13 kn = 23.83%
50+ 99,34 kn 39,66 kn = 28.53%
100+ 92,81 kn 46,19 kn = 33.23%

Dostava u 2 tjedna

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!



EFB Elektronik Kabel svjetlovoda;Duplex Muški konektor LC / Muški konektor LC 50/125µ Multimode OM3 2 m

Značajke

  • Muški konektor LC zaMuški konektor LC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Boja: Tirkizna

Opis proizvoda

Optički kablovi za razliku od bakrenih rade i pod najtežim uvjetima. Svjetlovodi ne utječu na elektroniku. Niskim prigušivanjem optičkih kablova daju se premostiti velike udaljenosti.

Tehnički podaci

Bez halogenaDa
BojaTirkizna
Broj priključka A1 x
Broj priključka B1 x
Duljina kabela2 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Kvaliteta vlakanaMultimode OM3
Oblik kabelaOkrugli
Priključak vrste A (odn. ulaz)Muški konektor LC
Primjena kabelaOptička vlakna
Sadržaj1 ST
Savjet za pokretanjeDuplex
Tip priključkaStaklena vlakna
Tip priključka B (tj. izlaza)Muški konektor LC
Vrsta kabela (kategorizacija)Optička vlakna Priključni kabel
Vrsta priključkaRavan
Vrsta vlakana50/125µ

Upute

Tehnička shema/podaci
DUP JUMPER LC LC 50 125 2M OM3 AQUA Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

EFB Elektronik, Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani, Computer-Kabel & -Adapter (extern), Kabel za vodiče svjetlosnih valova (LWL), konfekcionirani-Dodaci
Ocjena proizvoda Optički kabel EFB Elektronik[1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM3 2 m

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički kabel EFB Elektronik[1x LC utikač - 1x LC utikač] 50/125µ Multimode OM3 2 m