Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički pretvarač Phoenix Contact FL MC EF WDM-B SC optički pretvarač

Kataloški. br.: 773789
Oznaka proiz.: 2902659 | EAN: 4046356669696
Optički pretvarač Phoenix Contact FL MC EF WDM-B SC optički pretvarač
3.899,00 kn
3899.00
PDV je uključen Troškovi slanja

Dostava u 7 do 9 dana

Dostavlja Hrvatska pošta (HP)




Zatražite ponudu (RFQ) >>

BEZ POŠTARINE iznad 600kn!

FO converters FL MC EF WDM-B SC

Opis proizvoda

FO converter (replacement device B), for full duplex transmission from 10/100Base-T(X) to individual simplex fiberglass with WDM (wavelength division multiplex) technology, SC simplex fiber optic connection (1550/1310 nm). Device set (type A and type B) required for operation.

Isporuka uključuje

  • Optički pretvarač Phoenix Contact FL MC EF WDM-B SC optički pretvarač
Dodatna oprema
Ocjena proizvoda Optički pretvarač Phoenix Contact FL MC EF WDM-B SC optički pretvarač

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički pretvarač Phoenix Contact FL MC EF WDM-B SC optički pretvarač