Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

FL MC EF WDM-A SC - optički pretvarač Phoenix Contact

Kataloški. br.: 717274
Oznaka proiz.: 2902658 | EAN: 4046356669689
FL MC EF WDM-A SC - optički pretvarač Phoenix Contact
3.399,00 kn
3399.00
PDV je uključen Troškovi slanja

Dostava u 10 do 12 dana

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!

FO converters FL MC EF WDM-A SC

Opis proizvoda

FO converter (replacement device A), for full duplex transmission from 10/100Base-T(X) to individual simplex fiberglass with WDM (wavelength division multiplex) technology, SC simplex fiber optic connection (1310/1550 nm). Device set (type A and type B) required for operation.

Isporuka uključuje

  • FL MC EF WDM-A SC - optički pretvarač Phoenix Contact

Tehnički podaci

BojaZelena
Konstrukcija konektor utičniceNavojno zatvaralo, Ravni ženski konektor
Opskrba struje110 mA
Priključak (komponente)RJ45
ProizvođačPhoenix Contact
Proizvođač-br. dijela2902658
Radna temperatura (maks.) (num)+65 °C
Radna temperatura (min.) (broj)-40 °C
Razred zaštiteIP20
Sadržaj1 ST
Sučelja (uređaji)Ethernet
Vrsta montažeVodilo

Upute

Tehnička shema/podaci
LWL KONVERTER 2902658 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902658 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902658 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902658 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902658 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902658 1 ST Ver. 1
GLASVEZELCONVERTER 2902658 1 ST Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

Phoenix Contact, LWL tehnika, ostalo, Svjetlovodi, LWL tehnika, ostalo-Dodaci
Dodatna oprema
Ocjena proizvoda FL MC EF WDM-A SC - optički pretvarač Phoenix Contact

Pitanja, komentari

Zatvori
FL MC EF WDM-A SC - optički pretvarač Phoenix Contact