Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

Optički pretvarač Phoenix Contact FL MC EF 1300 SM SC optički pretvarač

Kataloški. br.: 774462
Oznaka proiz.: 2902856 | EAN: 4046356689212
Optički pretvarač Phoenix Contact FL MC EF 1300 SM SC optički pretvarač
3.549,00 kn
3549.00
PDV je uključen Troškovi slanja

Dostava u 2 tjedna

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!

FO converters FL MC EF 1300 SM SC

Opis proizvoda

FO converter with SC duplex fiber optic connection (1300 nm), for converting 10/100Base-T(X) to single-mode fiberglass (9/125 µm). Auto negotiation and auto MDI(X) function. Comprehensive link diagnostics. DIN-rail mountable, 18 ... 30 V DC supply.

Isporuka uključuje

  • Optički pretvarač Phoenix Contact FL MC EF 1300 SM SC optički pretvarač

Tehnički podaci

BojaZelena
Konstrukcija konektor utičniceNavojno zatvaralo, Ravni ženski konektor
Opskrba struje100 mA
Priključak (komponente)RJ45
ProizvođačPhoenix Contact
Proizvođač-br. dijela2902856
Radna temperatura (maks.) (num)+65 °C
Radna temperatura (min.) (broj)-40 °C
Razred zaštiteIP20
Sadržaj1 ST
Sučelja (uređaji)Ethernet
Svjetlovodi-tipSvjetlovodni pretvarač
Vrsta montažeVodilo

Upute

Tehnička shema/podaci
LWL KONVERTER 2902856 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902856 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902856 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902856 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902856 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902856 1 ST Ver. 1
GLASVEZELCONVERTER 2902856 1 ST Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

Phoenix Contact, Svjetlovodi - tehnika i pribor, Svjetlovodi, Svjetlovodi - tehnika i pribor-Dodaci
Dodatna oprema
Ocjena proizvoda Optički pretvarač Phoenix Contact FL MC EF 1300 SM SC optički pretvarač

Pitanja, komentari

Zatvori
Optički pretvarač Phoenix Contact FL MC EF 1300 SM SC optički pretvarač