Trenutno na popisu gledanih proizvoda nemate nijednog proizvoda. Molimo dodajte proizvode.
Moja košarica
U vašoj košarici nema proizvoda.

FL MC EF 1300 MM SC - optički pretvarač Phoenix Contact

Kataloški. br.: 717441
Oznaka proiz.: 2902853 | EAN: 4046356689236
FL MC EF 1300 MM SC - optički pretvarač Phoenix Contact
2.599,00 kn
2599.00
PDV je uključen Troškovi slanja

Dostava u 10 do 12 dana

Kom.
BEZ POŠTARINE iznad 600kn!

FO converters FL MC EF 1300 MM SC

Opis proizvoda

FO converter with SC duplex fiber optic connection (1300 nm), for converting 10/100Base-T(X) to multi-mode fiberglass (50/125 µm). Auto negotiation and auto MDI(X) function. Comprehensive link diagnostics. DIN-rail mountable, 18 ... 30 V DC supply.

Isporuka uključuje

  • FL MC EF 1300 MM SC - optički pretvarač Phoenix Contact

Tehnički podaci

BojaZelena
Konstrukcija konektor utičniceNavojno zatvaralo, Ravni ženski konektor
Opskrba struje100 mA
Priključak (komponente)RJ45
ProizvođačPhoenix Contact
Proizvođač-br. dijela2902853
Radna temperatura (maks.) (num)+65 °C
Radna temperatura (min.) (broj)-40 °C
Razred zaštiteIP20
Sadržaj1 ST
Sučelja (uređaji)Ethernet
Vrsta montažeVodilo

Upute

Tehnička shema/podaci
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
GLASVEZELCONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1

Što kupci gledaju u ovom trenutku

Phoenix Contact, LWL tehnika, ostalo, Svjetlovodi, LWL tehnika, ostalo-Dodaci
Dodatna oprema
Ocjena proizvoda FL MC EF 1300 MM SC - optički pretvarač Phoenix Contact

Pitanja, komentari

Zatvori
FL MC EF 1300 MM SC - optički pretvarač Phoenix Contact